Zaujímavosti

Plastický chirurg rozhneval ženy. Fotil sa s pacientkami, keď ležali na operačnom stole

Chirurg sa fotil s pacientkami v narkóze
Zdroj: Instagram

Do chirurga sa už pustila aj Britská asociácia estetickej a plastickej chirurgie.

Edgar Kaminskyi pracuje ako plastický chirurg už osem rokov, ale až teraz sa mu podarilo presláviť. Nie však pozitívne. Mnohých ľudí nahneval svojím neprofesionálnym správaním. Je síce zvykom, že pacientku si lekár nafotí pred a po operácii, aby sa pochválil svojou prácou, ale s tým pacientka súhlasí a hlavne, na fotkách nie je jej tvár. Píše The Sun.

To, čo robil Edgar, je však za hranicou etiky. Tridsaťjedenročný chirurg si totiž fotil pacientky na operačnom stole, keď boli v narkóze a o sebe nevedeli. Fotil si kolegov pri práci, pacientkine prsia alebo sám seba s krvou na rúške.

Mladého chirurga zrejme ovládol pocit slávy, keďže na sociálnej sieti ho sleduje viac ako 104-tisíc ľudí. Stratil zábrany a na Instagrame zverejňuje viac, ako by mal.

Do Edgara sa pustila aj Britská asociácia estetickej plastickej chirurgie a kritizuje ho za jeho snímky a správanie. "Snímky pred a po môžu byť užitočné pre mnoho pacientov, ale zverejňovanie takýchto fotografií na sociálnej sieti je obyčajné vykorisťovanie a ohrozovanie pacientov. Myslím si, že počas operácie by sa mal chirurg sústrediť výhradne na zákrok a nie na marketing a vlastný zisk," povedala Mary O´Brien, konzultantka a členka predstavenstva asociácie.

Edgar tvrdí, že všetky jeho pacientky o tom vedia a podpísali aj súhlas. "Neberiem to ako prostriedok na komunikáciu, ale ako reklamu," dodal.

S manželkou, bývalou playmate:

UKRAJINA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.