Má 21 rokov, no žije ako bábätko. Nosí plienky, cumle si prst a spáva v postieľke

Jess z Floridy.
Zdroj: Profimedia.sk

Jess si takto lieči obrovskú traumu z detstva.

Jess z Floridy má 21 rokov, no jej výbavičku pre bábätko by jej mohli závidieť mnohé deti. Mladé dievča ju pre svojho potomka ale nikdy nevyužije. Všetky vecičky má totiž prispôsobené jej vzrastu aj veku.

Oblieka si dupačky, nosí plienku, dudle si prst, ktorý vymieňa za cumeľ a spáva vo veľkej detskej postieľke. Kým si stihnete povedať, že by mala navštíviť odbornú pomoc, najskôr si prečítajte, prečo to robí.

Jess sexuálne zneužívali, keď mala len dva roky. Obrovská trauma z detstva vyústila do depresií. Klasická liečba a lieky nezaberali, preto prešla na terapiu formou hry. „Hra na dieťa je pre mňa najlepšia terapia. Dodala mi viac sebaúcty, ako normálna liečba a lieky. Vždy som chcela zažiť normálne detstvo a teraz sa mi to plní," vyjadrila sa Jess, ktorá pracuje ako opatrovateľka, pre denník DailyMail.

Zdroj: Profimedia.sk

Mladú Američanku podporuje aj jej 24-ročný priateľ David. V jej hre na dieťa zastáva dôležitú úlohu. Tvári sa ako otec, ktorý ju za dobré správanie odmeňuje a za zlé trestá. David ale upozorňuje, že táto hra nemá nič spoločné s ich sexuálnym životom. Terapiu a intímny život nespájajú.

Jess zverejňuje rôzne videá z jej života na YouTube. Zábery vyvolávajú rôzne, často kontroverzné reakcie. Američanka sa ale za ne nehanbí a snaží sa svetu ukázať, že aj takto sa dajú liečiť psychické problémy.


https://www.youtube.com/watch?v=WBEu45LYtaIFLORIDA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme USA

Dôležité udalosti