Opitý Čech chcel prebehnúť po policajnom aute. Potrestal sa sám

Mladíkovi frajerina nevyšla.
Mladíkovi frajerina nevyšla. Zdroj: TV NOVA

Mladík z Liberca sa chcel ukázať pred rovnako spitými kamarátmi.

Človek podgurážený alkoholom vie mať niekedy tie „najlepšie" nápady, pri ktorých realizácii však napokon zlyhá. Presne toto sa v Lomnici nad Popelkou stalo mladému Čechovi z Liberca, ktorý sa chcel ukázať pred kamarátmi. Body mu malo priniesť rebelské prebehnutie po policajnom aute. Poriadne sa však prerátal.

Plán bol pritom dokonalý - vyskočiť na kapotu auta, prebehnúť po streche a efektne zoskočiť na druhej strane. Opilec zlyhal už pri prvom bode. Noha sa mu pošmykla a z auta sa strepal rovno tvárou na zem. Holt, vytrestať ho nemuseli ani muži zákona, dokázal to aj sám. Pri páde si ešte zranil koleno, ktorým rozbil čelné sklo, píše český portál TN.cz.

Podľa polície mal v sebe muž 15 panákov a niekoľko pív. Najväčší gól je, že celé predvádzanie bolo aj tak nanič. Jeho podobne opitý kamaráti si ho aj tak nevšímali. Zaregistrovali až hluk pri páde. Teda aspoň tak to povedali vyšetrovateľom.

Hlupáka neodradilo ani to, že auto stálo priamo pred policajnou stanicou, ktorá bola monitorovaná bezpečnostnými kamerami. Tie samozrejme všetko zachytili. Veď, pozrite si to sami:


„Keď som to videl prvýkrát, nahneval som sa, pretože nám zničil služobné auto. Keď som ale videl toho páchateľa znova, bohužiaľ som sa neudržal," popísal študovanie kamerového záznamu policajt z Lomnice nad Popelkou Jiří Valenta. „Ten nos ho asi bude ešte dlho boleť," dodal Valenta.

LIBEREC/ tvnoviny.sk, ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Česko

Dôležité udalosti