Živý Ken skončil s plastikami. Objavil si diery v nose

Rodrigo Alves
Zdroj: Profimedia.sk

Jeho telo neprijalo implantát a museli ho rýchlo operovať.

Rodrigo Alves (33) z Brazílie absolvoval 43 plastických operácii. Jeho snom je vyzerať rovnako ako bábika Ken. Po poslednej plastike, ktorá ho poriadne vystrašila, ale s podobnými zákrokmi skoncoval. Podľa jeho slov už podstúpi len neinvazívne zásahy a malé kozmetické ošetrenia.

Po šiestej operácii nosa nastali komplikácie. Jeho telo totiž neprijalo implantát a museli ho rýchlo operovať. Rodrigo minul na chirurgické zákroky viac ako 350-tisíc libier a upravené telo si nechal poistiť za milión libier. Urobil tak po tom, čo si na nose objavil diery.

Zdroj: Profimedia.sk

Lekári zistili, že má nekrózu. Odumieralo mu tkanivo v dôsledku nedostatočného prekrvenia, čo zapríčinila šiesta plastika nosa. Doktori ho upozornili, že keby nezakročili, museli by mu odstrániť celý nos.

„Nevzdám sa a stále sa budem snažiť zastaviť proces starnutia. Plastiku už ale neplánujem. Nová technika neinvazívnych zákrokov ide dopredu. Chcel som ísť na liposukciu, ale objavil som metódu, ktorá má rovnaký efekt a nemusím si ľahnúť pod nôž," vyjadril sa pre denník DailyMail.BRAZÍLIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Barbie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.