Labrador si našiel netradičnú hračku. Majitelia ju vystavujú ako trofej

Psíkov nechápavý pohľad.
Zdroj: YouTube

Psovi pôvodne hodili kus dreva.

Dokonca aj neškodné aportovanie môže skončiť absolútne bizarne. Psy sú prirodzene veľmi zvedavé zvieratá a ich bystré zmysly rady skúmajú okolitý svet.

Napríklad, keď počas prechádzky a hry „Hoď mi kosť!" namiesto drievka prinesú masívny vibrátor. Presne to sa stalo, keď sa dve ženy Amy Brown a Natalie Ferguson vybrali vyvenčiť psa svojmu zákazníkovi v mestečku Newton-le-Willows v Anglicku. Natali má firmu, ktorá sa stará o zvieratá, keď sú ich majitelia zaneprázdnení.

Na prechádzke si všimli, že čokoládový labrador Galaxy, pobehuje po okolí s obrovským vibrátorom v ústach. Situácia bola taká šokujúca, že od smiechu ani nevedeli, či si z nich niekto robí srandu. „Nič podobné som v živote nevidela, keď k nám prichádzal, bol taký hrdý a asi polhodiny s ním veselo pobehoval.

https://www.youtube.com/watch?v=8Z2_EmgtW_0


„Iba sme nechápavo pozerali a pýtali sa...je to naozaj ono?...ostali sme úplne obarené," smejú sa ženy.

Rozhodli sa, že psa nechajú tak a zaujímavý nález ukážu majiteľom Galaxy. Problém bol iba v tom, ako im taktne vysvetliť, že ich psík si našiel sexuálnu hračku.

Majiteľka psa Ami Harrison (30) úlovok okamžite hodila do popolnice, no len do chvíle, keď sa domov vrátil jej manžel Ste (37). Ten mal s vibrátorom iný zámer. Rozhodol sa, že ho venuje svojmu futbalovému klubu, ako cenu za víťazstvo v dobročinnom golfovom turnaji, ktorý organizujú.

Ste nakoniec turnaj vyhral, takže vibrátor, ktorý našiel jeho pes, mu navždy zostane a pózoval s ním aj na fotografiách. Teraz sa sexuálna hračka hrdo vyníma medzi trofejami futbalového klubu v hostinci The Wargrave Inn.

„Nakoniec sme ho umyli," dodal Ste.

NEWTON LE WILLOWS/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Trofej

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.