Smejú sa jej, že vyzerá ako opica. V skutočnosti jej ale môžu závidieť

Marimar Quiroa z Kalifornie.
Zdroj: Facebook

Majte sa všetci radi takí, akí ste.

Marimar Quiroa (21) z Kalifornie sa narodila s nádorom, ktorý jej znetvoril tvár a znemožňuje jej hovoriť a jesť. Američanka sa musela naučiť posunkovú reč a podstúpila niekoľko operácii. Kým kedysi sa hanbila vyjsť na ulicu, dnes sa z nej stáva hviezda YouTubu.

„Moja tvár bola oveľa väčšia. Podstúpila som niekoľko operácii, aby mi zmenšili tvár a ústa do tejto podoby," vyjadrila sa Marimar pre denník DailyMail.

Marimar dýcha pomocou diery v krku a prijíma stravu cez hadičku. Napriek všetkým zdravotným komplikáciám bol jej najväčší životný problém psychika. Musela sa naučiť mať sa rada taká, aká je.

Na YouTube začala zverejňovať videá o líčení. Samozrejme, našli sa aj takí, ktorí ju skritizovali a snažili sa ju ponížiť, no Marimar si snaží všímať len pozitívne komentáre.

„Ľudia mi píšu, že vyzerám ako opica. Stáva sa mi to aj bežnom živote. Zízajú na moju, podľa nich škaredú tvár. Ignorujem to. Robím, čo ma baví. Je dôležité, aby sa mal každý jeden z nás rád taký, aký je. Keď mi niekto napíše, že ho inšpirujem, som šťastná," dodala.

Tí, ktorí ju šikanujú, jej môžu prakticky závidieť. Marimar sa stáva na YouTube čoraz populárnejšia a podstatné je, že nezávidí krásu nikomu z jej okolia. Je vyrovnaná a to sa musí ešte veľa ľudí naučiť.

KALIFORNIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme USA

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.