„Nenavíjaj!“ kričal zúfalý nudista na rybára. Ten si myslel, že chytil rybu

Ilustračné foto.
Zdroj: fimkaJane/shutterstock

Nakoniec lanko prestrihli a pána Fendta čakala bolestivá cesta na bicykli do nemocnice.

Nudista Herbert Fendt počas potápania pri nemeckom meste Augsburg, náhle pocítil pálivú bolesť v rozkroku. Myslel si, že jeho prirodzenie sa dostalo do kontaktu s burinou.

Zľakol sa a volal na rybára

Keď sa však nahý plavec pozrel lepšie, zbadal, že jeho penis prepichol háčik z rybárskej udice. Celý incident sa odohral v jazere Kaisersee. Keď videl háčik zapichnutý v genitáliách a rybára na brehu, ktorý sa chystá ťahať - prepadla ho panika.

Začal kričať: „Neťahaj, nenavíjaj...!" S plačom sa bál, že ho rybár začne ťahať navijakom ku brehu.

Rybár rozhodne takýto úlovok nečakal a celá situácia sa mu nepozdávala. Nudistu vyhrešil, že to nie je oficiálne kúpalisko a on tu má právo loviť. To povoľovali aj tabule umiestnené na brehu.

Čakala ho bolestivá cesta

Fendt sa mu snažil vysvetliť, že ani kúpanie tam nie je zakázané a aj rybári by mali brať ohľad na ľudí, ktorí sa tam kúpu. Rybára to nezaujímalo. Jazero je medzi nudistami veľmi populárne, pretože je tam veľa kríkov.

Nakoniec lanko prestrihli a pána Fendta čakala bolestivá cesta na bicykli do nemocnice. Keď jeho poranenieu videl lekár, nezdržal sa smiechu - odstránil háčik a ranu očistil. Nudista sa teraz nebude môcť týždeň sprchovať ani kúpať. Povedal, že potom sa na jazero vráti.

Šéf rybárskeho zväzu, ktorého o udalosti informovali sa vyjadril: „Že len málokto dokáže pochopiť toto zranenie tak, ako rybári. Pretože každý z nich sa minimálne do prsta, háčikom pichol aspoň raz. Vedia, aká je to bolesť."

Informáciu priniesol Daily Mail.

DAILY MAIL/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Rybár

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.