Líder skupiny Gladiátor nám predstavil mesto, ktoré má jednu spoločnú vec s Rímom

Miko Hladký zo skupiny Gladiator a reportérka Reflexu Lenka Perželová pred Dražovským kostolíkom.
Zdroj: Reflex

Mesto slovenských miest miluje a k Nitre ho viaže blízky vzťah a množstvo spomienok.

Každý má hlavné mesto to svoje. Pre Zuzku Smatanovú sú to Súľovské skaly, pre Petra Biča Košice, pre Katku Knechtovú zase Prešov, pre Kristínu Svidník a pre gladiátora Mika zo skupiny Gladiátor mesto pod Zoborom  - Nitra.

Viaže ho k nej naozaj blízky vzťah a množstvo spomienok. Pre našu kameru ich oživil a osobne nám ukázal miesta, ku ktorým sa viažu.

"Nitra je úžasné mesto. Nie je veľmi veľká, ale je pulzujúca a stretávajú sa tu ľudia z celého Slovenska. Aj to aj vďaka vysokým školám," opísal milované mesto rocker.

Ukázal nám Nitriansky hrad, ktorý bol svedkom najstarších slovanských dejín. Nitru ako na dlani možno vidieť z troch miest - hrad, Zobor a kalvária.

Reportérku Reflexu Lenku Perželovú zobral však na výnimočné miesto, ktoré dokonca bolo na bývalej 50-korúnáčke a my sme vás naň upozornili v našom seriáli 7 divov Slovenska. Dokonca tu nakrúcala skupina Gladiátor aj videoklip k jednému zo svojich hitov.

A čo Mika upokojí? Pozrite si reportáž z magazínu Reflex o meste, ktoré sa vypína na siedmich pahorkoch ako večný Rím. A ukázal nám aj ulicu, ktorá patrí mladým.NITRA/Lenka Perželová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.