Zmyslom alkoholu je vraj stav bezhlavosti. Mladý Brit to svojim činom dokázal

DJ Dave Little.
Zdroj: Facebook

Po divokej noci v disko klube si ráno uvedomil, že mu na účte chýba 35-tisíc eur.

Niekto vyvoláva bývalej priateľke, tancuje polonahý na bare, iní zas "oblbuje" prítomné slečny alebo je jednoducho nepríjemný. Účinky alkoholu sú nevyspytateľné a často závisí od druhu, ktorý konzumujeme alebo typu osobnosti, akou sme. Keď si potom ráno uvedomíme, čo sme v noci vystrájali, mnohokrát si prajeme, aby sa to nikdy nestalo.

Podobný osud postihol aj mladého britského DJ Davea. Po divokej noci v disko klube na Ibize si ráno uvedomil, že mu na účte chýba  35-tisíc eur. Keď zistil, čo jeho druhé ja s peniazmi urobilo, nevedel či má plakať, alebo sa smiať.

Dave si totiž počas prehýrenej noci na stránke internetového obchodu eBay kúpil autobus. Konkrétne model Scania Ibizar Century s miestami pre 53 pasažierov. Jeho opitý náprotivok si asi myslel, že je to dobrý nápad, zabudol však na to, že ten triezvy Dave nemá na autobus vodičský preukaz a ani ho veľmi nepotrebuje.

Zdroj: Facebook

"Celú noc som strávil v klube Ushuaia, užíval som si to, absolútne som sa odviazal a v tom som nejako vytiahol z vrecka mobil a nakúpil som. Keď som si to ráno uvedomil...wtf..ako ma to mohlo napadnúť," napísal na sociálnu sieť 27-ročný Dave Little z Durhamu v Anglicku.

Neskôr sa ukázalo, že jeho otec si požičal Daveov mobil a obzeral si v ňom autobus, no neplánoval ho kúpiť. Dave si noc vôbec nepamätá a vôbec nevie, ako sa to mohlo stať. Každopádne, autobus kúpil za veľmi dobrú cenu. Informáciu priniesol denník METRO.

METRO/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Autobus

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.