Milovaného psa musela nechať utratiť. Zdokumentovala jeho posledný deň

Milovaného psa musela nechať utratiť. Zdokumentovala jeho posledný deň
Zdroj: Imgur

Pre sučku Hannah pripravila jej majiteľka najkrajší posledný deň.

Roky bola členom rodiny, vernou spoločníčkou a najlepšou priateľkou. Všeko má však svoj koniec a aj sučke Hannah už dochádzali sily. Dohnala ju staroba a s ňou spojené choroby. Psík mal niekoľko malých záchvatov, z čoho jeho majiteľka nerobila vedu. Nebolo to nič vážne. Časom sa to ale začalo zhoršovať a sučka mala neskutočné bolesti.

Od veterinára dostala lieky na obličky a kĺby. Z liekov ale bola omráčená a bez nich zase prešla sotva pár krokov. Dokonca niekoľkokrát padla zo schodov. Prišlo teda najhoršie rozhodovanie v živote. Nechá majiteľka svojho psa trápiť sa alebo sa s ním navždy rozlúči?

Rozhodla sa pre druhú možnosť. Hannah však chcela dopriať najkrajší posledný deň v živote. Dopriala jej aromaterapiu, masáž a kúpeľ. Kúpila jej obľúbené jedlo a maškrty, priviedla ju za jej psími kamarátmi a nakoniec ju odviedla k veterinárovi, ktorý jej podal smrteľnú injekciu. Majiteľka svojho miláčika do poslednej chvíle zvierala v náručí, ležala pri nej a plakala. Celý deň ale zdokumentovala a srdcervúce fotografie teraz kolujú internetom.

Dogs are too amazing to let go, but sometimes it happens and they will forgive you.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Veterinár

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.