Nór sa stal „víťazom“ rebríčka o najbizarnejší zážitok počas sprchovania

Klaus a jeho stolička.
Zdroj: Claus Jørstad/Facebook

Len som tam sedel a všimol som si, že niečo nie je v poriadku.

Claus Jørstad napísal na Facebook dlhú a detailnú správu o tom, ako jeho semenníky uviazli v malých otvorch stoličky Marius od švédskej spoločnosti.

Muž doslovne napísal: „Len som tam sedel a všimol som si, že niečo nie je v poriadku, zohol som sa a môj malý semenník sa zasekol".

Svoje genitálie opísal ako kapitána a dvoch námorníkov. Ako sa voda zohrievala, zvýšila sa aj jeho telesná teplota a uvoľnili sa aj jeho námorníci a následkom toho jeden uviazol v otvore. Nór sa nemohol pohnúť a začalo ho to bolieť.

„Ako som tam sedel, začal som premýšľať nad tým, ako sa do pekla odtiaľto dostanem. Posúval sa dopredu a dozadu, nič nepomáhalo a už mu začali dochádzať nápady.

Zdroj: Facebook

Nakoniec zúfalého Nóra vyslobodila fyzika. Keď teplá voda odtiekla, zo sprchy tryskala iba studená: „Bola taká chladná ako úsmev mojej svokry, keď som si bral jej dcéru za ženu".

V dôsledku ochladenia sa jeho uviaznutý námorník začal scvrkávať a Claus bol odrazu slobodný. Odpísala mu aj spoločnosť: „Hej Claus, odporúčame ti, aby si stoličky vybral zo sprchy, ak si ju tam chceš nechať, uisti sa, že si poriadne oblečený, keď sa vyberieš na ďalšiu námornú výpravu. Navrhli mu aj, aby stoličku použil ako stojan na kvetináč. Na to Claus zareagoval a zverejnil svoje vlastné riešenie. Stoličku zakryl uterákom, aby zabránil podobným nehodám v budúcnosti.


Namiesto finančného odškodnenia od spoločnosti, sa Claus opýtal, či stoličku Marius vyrábajú aj v žltom prevedení. Jeho počin sa do histórie nadlho zapíše ako najdivnejší príbeh s nábytkom od švédskej spoločnosti.

Informáciu priniesol UNILAD.

UNILAD/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Ikea

Dôležité udalosti