Ľudia v taxíku revali od strachu. Mysleli si, že ich napadli mimozemšťania

"Vydarená" skrytá kamera.
Zdroj: YouTube

Na vlastnej koži zažili film Znamenia. Kým ľudia sa báli, autori skrytej kamery sa zabávali.

Brazílski prankisti majú zvláštny zmysel pre humor. Takto si vystreliť z ľudí dovolí len málokto. Pre nič netušiace obete pripravili pascu, ktorá vyzerala reálnejšie ako reálne. Zákazníci taxikára sa stretli z oči voči s mimozemšťanmi.

Autori videa najskôr všetko pripravili tak, aby scéna pôsobila čo najdôveryhodnejšie. Mužov profesionálne zamaskovali, aby vyzerali ako skutoční mimozemšťania z našich najhorších snov. Po tom, ako im na tvár a telo naniesli masku, by ich sotva spoznali vlastné matky. Okrem maskovania ľudí tiež zostrojili maketu pripomínajúcu vesmírnu loď. Keď bolo všetko pripravené, prank sa mohol začať.

Zdroj: YouTube

Taxikár, ktorý sa tváril, akoby sa nechumelilo, vyzdvihol nič netušiacich zákazníkov. Na osamotenej ceste zrazu taxík zastavil. Vystrašení ľudia nechápali, čo sa deje. Muž sa ich spýtal, či majú signál. Keď sa pozreli na telefóny, zistili, že sú bez signálu. Taxikár preto vystúpil z auta a snažil sa ho nájsť. V tom zhasla pouličná lampa a zasvietilo modré svetlo. Muž v sekunde na to zmizol.

To, čo nasledovalo, by vystrašilo naozaj každého. Na ceste pristávalo UFO. Z vesmírnej lode vystúpili mimozemšťania, ktorí vyzerali presne ako z filmu s Melom Gibsonom Znamenia. Ohavné tvory potom začali búchať na taxík a ľudia v ňom len revali od strachu.

Vo videu je celý čas počuť hudbu ako z filmu Znamenia a pocit strachu sa tým znásobuje. Otázne je, kto sa na takejto skrytej kamere zasmeje. Tí, ktorí to zažili na vlastnej koži, určite nie. Ešteže tam nikto nedostal infarkt.


BRAZÍLIA/zv

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Brazília

Dôležité udalosti