Dievča šikanovalo chorú spolužiačku. Matka ju takto kruto potrestala

Matka potrestala dcéru za to, že údajne šikanovala chorú spolužiačku.
Zdroj: YouTube, tuan bui

Video, ktoré zachytáva krutý trest, sa objavilo na sociálnych sieťach.

Výchovné metódy niektorých rodičov sú na pováženie. Jedným z takýchto príkladov aj rozhodnutie matky, ktorá chcela potrestať svoju dcéru. Tá mala v škole šikanovať dievča, ktoré má rakovinu. Matka rázne zakročila, píše Daily Mail.

https://www.youtube.com/watch?v=g1KzF3EmFgw


Video, ktoré zachytáva krutý trest, sa objavilo na sociálnych sieťach s titulkom: "Toto dievča šikanovalo v škole iné dievča, ktoré má rakovinu, takže mamička sa rozhodla oholiť mu hlavu". Matka zobrala holiaci strojček a dievčine nemilosrdne začala dohola holiť hlavu. Matka a dcéra na ňom hovoria po portugalsky, i keď nie je známe, odkiaľ sú. Blondínka hovorí pokojným hlasom, zatiaľ, čo dcéra kričí a zakrýva si tvár. Chuchvalce tmavých vlasov padajú na podlahu.

Staršia verzia videa sa podľa Daily Mail objavila ešte pred rokom. Matka vraj tínedžerku  potrestala za to, že zverejnila svoje nahé fotografie na internete. Bez ohľadu na pravé vysvetlenie, komentuje ho veľmi veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sa žena správala nevhodne. Jeden z užívateľov napísal, že matka zašla až príliš ďaleko. Iný zase hovorí, že rodičia by mali prestať ponižovať svoje deti a videá zverejňovať na internete.

BRATISLAVA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Trest

Dôležité udalosti