Do svalov si pichá olej, pretože chce vyzerať ako Hulk

Valdir sa sám sebe páči.
Zdroj: Profimedia

Hoci sa mu mnohí posmievajú, že je strašidlo, on sa sám sebe páči.

Chcem byť stále väčší! Slabý a neistý Brazílčan si do svojich svalov začal injekčne pichať olej, aby sa teraz mohol predvádzať takmer so 70-centimetrovými bicepsami. Stavebný robotník Valdir Segato(48) je v uliciach brazílskeho Sao Paula známy ako He-Man, Hulk či Schwarzenegger.

Aj keď sú jeho bicepsy už dosť nafúknuté, nestačí mu to. Naďalej si do nich vstrekuje synthol, čo je olejovitá látka, ktorá ho môže zabiť. A nezostal iba pri bicepsoch, olej si vstrekuje aj do hrude i ramien.

Jeho priateľ Fernando Carvalho da Silva povedal: „Je to hlúposť, no som jeho priateľ, tak mlčím." Segato si nemôže nájsť priateľku: „Keď sa na seba pozerám v zrkadle, tak sa sám sebe páčim."

Vstrekovanie oleja v takom veľkom množstve je pre neho veľmi bolestivé, no nevadí mu to, má predsa svaly. Začal s tým pred piatimi rokmi a dávky odvtedy stále zvyšuje, nestačí mu to. Tvrdí, že ho inšpiroval Arnold Schwarzenegger a komixové a filmové postavy ako Hulk.

Zdroj: Profimedia

„Už som zdvojnásobil svoje bicepsy, ale stále chcem mať väčšie. V mladosti som bol narkoman a strašne som schudol, bol som vyziabnutý ako pes. Bol to zlý život," vysvetľuje.

Zmenil svoj život a začal cvičiť

Preto sa dal na posilňovanie, no chcel dosiahnuť ešte extrémnejší efekt, ako mu samotné cvičenie umožňovalo. Niekto v posilňovni mu vtedy ponúkol synthol, a keďže mal bohaté skúsenosti s návykmi, okamžite ho to pohltilo a stal sa na „zväčšovaní" svalov závislým.

Zdroj: Profimedia

Svaly mu zatiaľ veľa radosti nepriniesli, pretože magnet na ženy sa z neho nestal a ženu si získať nedokáže. „Som atrakciou, no niektorí ľudia sú zo mňa vydesení, a to je problém," myslí si.

Pozerajú sa naňho ako na čudáka a dokonca si z neho často uťahujú aj deti. „Najhoršie je, keď ma zastavia a volajú strašidlo, ale mne je to jedno, ja sa sám sebe páčim," dodal.

Túži po práci, kde by sa mohol živiť svojim telom a myslí si, že keď bude ešte väčší, bude aj slávny. No má pred sebou ešte dlhú cestu, pretože muž s najväčším bicepsom Moustafa 'Big Mo' Ismail z Egypta má obvod paže takmer 80 cm. Je zapísaný aj v Guinnessovej knihe rekordov, no zlé jazyky hovoria, že aj za jeho zázračnými svalmi je synthol. Napokon posúďte sami.

Zdroj: Moustafa 'Big Mo' Ismail /FACEBOOK

Informáciu priniesol DAILY MAIL.

DAILY MAIL/SAO PAULO

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti