Mama poslala synove fotky do agentúry. Ich odpoveď rozčúlila tisícky ľudí

Asher Nash
Zdroj: Facebook/Asher´s Down Right Perfect

Nie preto, lebo ho odmietli. Ale z dôvodu, prečo.

Modré oči, jemné blond vlasy a ružové líčka, ktoré chcete poštípať. Asher Nash je ako stvorený na pózovanie pred kameru. To si aspoň myslela jeho mama Meagan. Fotky 15-mesačného syna poslala miestnej modelingovej agentúre v Buforde, píše cbsnews.

Keď 27-ročnej mamičke neprichádzala odpoveď, spýtala sa, v akom stave je jej žiadosť. Reakcia ju postavila zo stoličky. Matka zostala šokovaná a sklamaná. Nie preto, lebo jej syna odmietli. Ale z dôvodu, prečo.

Zdroj:Facebook/Kids with Down Syndrome

Agentúra odpísala, že ich firma nehľadá postihnuté deti. Vy si možno poviete, že je na agentúre, aké podmienky si stanoví. Vžite sa ale do kože mamičky, ktorá sa stretáva s čudnými reakciami a pohľadmi na jej dieťa každý deň. Toto bola posledná kvapka.

Mamička zverejnila fotky syna na Facebooku a pripojila k nim aj jej príbeh. Snímku zdieľala populárna stránka s názvom Deti s Downovým syndrómom. Chlapec dostal viac ako 125-tisíc lajkov a viac ako 6, 2-tisíc komentárov.

Po tom, čo chlapec zaujal tisícky ľudí a písali o ňom aj médiá, si to agentúra zrejme rozmyslela. Matku totiž požiadali o stretnutie.

Zdroj:Facebook/Kids with Down Syndrome

Zdroj:Facebook/Asher´s Down Right PerfectBUFORD/cbsnews, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Modeling

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.