Manželku podozrieval z nevery. Sledoval ju dronom a takto to dopadlo

Manželkinu neveru odhalil dronom.
Zdroj: YAOG YouTube

Video aj s emocionálnym komentárom nahral na internet.

Neveru jednoducho v 21. storočí neutajíte. Svoje už o tom vie aj Yaog, ktorý začal svoju ženu podozrievať, preto ju pri jednej "ceste do práce" sledoval dronom. Video aj s komentárom zverejnil na YouTube, píše Daily Mail.

"Moja žena teraz chodila posledných pár týždňov do práce skôr, tak som ju začal podozrievať. Niekoľkokrát som sa ju snažil sledovať, ale zakaždým išla rovno do práce. Možno ju niekto varoval, alebo som jednoducho nemal šťastie," vysvetlil muž, ktorý si hovorí Yaog.

Rozhodol sa preto využiť technológie a pri jednej ceste manželku sledoval dronom. Jeho najhoršie obavy sa naplnili, keď žena zabočila k autu, ktoré na ňu čakalo. Video, ktoré má neveru zachytávať, nahral Yaog aj so svojím emocionálnym komentárom.


Na záberoch je vidieť ženská postava, ktorá najskôr prejde niekoľko blokov a potom sa zastaví na križovatke. "Tu na rohu potom čaká celú večnosť. Upravuje si vlasy, musí predsa vyzerať pekne! Musíš vyzerať pekne pre toho chlapa, s ktorým sa chystáš podviesť svojho muža, že áno?" kričí Yaog v pozadí.

Potom žena prejde ulicou a zastaví sa pri budove, za ktorou sa ukrýva jej milenec. Po chvíli príde tmavé auto a žena nastúpi. To je podľa Yaoga dostatočný dôkaz, že ho manželka podvádza. "Boli sme spolu 18 rokov, ale presne tu vidíte, ako idú všetky tie roky do ha * zla," vyhlásil ohrdnutý manžel.

Väčšina ľudí v diskusii pod videom vyjadruje Yaogovi podporu. Muž na jeden komentár odpovedá, že svoju manželku konfrontoval. Dvojica sa potom mala pohádať, žena plakala a muž všetko znova nakrúcal. Nie je ale jasné, kto sa pod menom Yaog skrýva. Mnoho ľudí verí, že nahrávka je originálna. Iní sú ale presvedčení, že je falošná a muž sa snaží zarobiť na peniazoch z reklamy. Video má za dva dni viac ako tri milióny zhliadnutí.

BRATISLAVA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti