Hlúpa nevernica! Frajerovi poslala sexy fotku, odhalil ju malý detail

Chcela to uhrať, no nepodarilo sa.
Zdroj: iMessage

V hotelovej izbe nebola sama.

Lož má krátke nohy. Kto neverí v toto príslovie, asi často neklame. Pravda totiž skôr či neskôr vždy vyjde najavo. Svoje o tom vie Jackie, ktorá sa snažila sexy fotkami zahmlieť neveru. Síce to mala dobre premyslené, jej priateľovi stačila sekunda, aby ju odhalil. Aj keď, ona sa vlastne odhalila sama.

Jackie odletela do Atlanty a priateľovi tvrdia, že ide sama. Po ubytovaní v hotelovej izbe sa mu ozvala a ospravedlnila, že let meškal, a preto mu píše neskôr. K správe pripojila aj snímku v sukni a podprsenke s dodatkom, že ide do sprchy. Priateľ, ktorého portál MailOnline nemenoval, odpísal, nech len pokračuje.

Zdroj: iMessage

Neverná priateľka ho poslúchla, no nanešťastie pre ňu sa odfotila z iného miesta. Aj keď už bola hore bez, priateľ si všimol, že v hotelovej izbe je cudzí kufor. Spýtal sa, či je sama a ona mu promptne odpovedala, že samozrejme, veď v Atlante nikoho nepozná.

Mužovi to nedalo a chcel vedieť, v akej izbe sa ubytovala. Jackie odpovedala a nevera bola odhalená. Hotelová izba bola totiž napísaná na jej šéfa, s ktorým tam určite nehrala len piškvorky. Nahnevaný paroháč zverejnil snímky na internete a teraz si vychutnáva porozchodovú postu.

Zdroj: iMessage

ATLANTA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.