Dievčatko prinieslo zo školy diamantový zásnubný prsteň. Má to roztomilé rozuzlenie

Millie dostala zásnubný prsteň.
Zdroj: YouTube, Robin Cliver

Malý a po uši zamilovaný Tommy to s Millie myslel vážne, požiadal ju o ruku.

Detské žiadosti o ruku bývajú síce roztomilé, ale len máloktorému páru to naozaj vydrží. Malý Tommy však myslel ponuku vážne, čo vyjadril aj zásnubným prsteňom. Svojej láske Millie na prst navliekol zlatý prstienok s tromi diamantmi, píše tn.cz.

Asi každý sa v škôlke alebo na základnej škole "zasnúbil" alebo si svojho vyvoleného rovno "vzal". Prstienky bývali rôzne - zviazaná steblá trávy, želé v tvare koliesok alebo napríklad krúžky z mačacieho zlata. Toto šťastné dievčatko ale dostalo naozajstný prsteň s diamantmi.

Millie prišla zo školy a celá nadšená rodičom rozprávala, že ju Tommy požiadal o ruku. Rodičom pripadal jej príbeh roztomilý, a preto sa pýtali na detaily. Keď došlo na prsteň, zostali ale úplne v šoku. Millie z batohu vytiahla prstienok z bieleho zlata s tromi obrovskými kameňmi.

Malý a po uši zamilovaný Tommy totiž ukradol zásnubný prsteň svojej mamičke! Obom párom rodičov pripadala celá situácia skôr smiešna, než vážna, preto sa rozhodli prerozprávať ju na video, ktoré potom zdieľali na sociálnych sieťach.

https://www.youtube.com/watch?v=qYIfU8fRsw4


BRATISLAVA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zásnuby

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.