Tento muž mal najviac manželiek v Británii. Uhádnete, koľkú si berie teraz?

Ron Sheppard so svojou budúcou nevestou.
Zdroj: Profimedia

Mnohí sa čudujú, čo tie ženy na ňom vidia.

Postarší pán Ron Sheppard (68) nemal nikdy problém nájsť si lásku. Vždy vedel, ako si získať ženské srdce. A to dokonca bez toho, aby vyzeral ako sexsymbol. Mnohí muži v jeho veku sa starajú o vnúčatá a chystajú sa do dôchodku. On sa však ide ženiť. Opäť. A mnohí pri počte jeho manželstiev len neveriacky krútia hlavou. Pretože pri tomto mužovi by aj panovník Henrich VIII. vyzeral ako slaboch. So svojimi slávnymi šiestimi ženami sa s Ronom porovnávať nemôže. Ten ho už dávno predbehol a stal sa tak Britom s najväčším počtom manželstiev. O jeho príbehu píše Daily Mail.

Do tretice všetko dobré? Asi nie...

Ron, ktorý je dnes už pradedkom vyhlasuje, že nová manželka je konečne tá pravá. To by nebolo také zvláštne, keby mu svadobné zvony nemali zvoniť už po deviatykrát. Jeho vyvolenou je pracovníčka call centra Cristel Marquez Lalec, ktorá má len 26 rokov. Zoznámili sa spolu na letisku Heathrow. Ron jej ponúkol, že jej ukáže hrad vo Windsore a potom ju zobral k sebe domov.

O ruku ju požiadal minulý rok na Silvestra, keď ju prišiel navštíviť na Filipíny, kde mladá nevesta žije aj so synom.

Zdroj: Profimedia

Romantickej svadbe bráni len jedna prekážka. Ron je totiž stále ženatý so svojou ôsmou manželkou. A tak jeho najbližším cieľom je ďalší rozvod.

„Vôbec sa nemýlim. Cristel bude mojou ženou už navždy. Toto je jediná pravá láska. Toto je posledná - to sľubujem," poznamenal zamilovaný Ron.

Vraj je to láska

Mladá Filipínka sa teší na to, ako sa o snúbenca bude starať. Nevadí jej ani to, že minulý mesiac naňho vydali súdny príkaz, potom čo ho obvinili z obťažovania.

O jeho minulosť sa nezaujíma. „Všetko, čo chcem je starať sa oňho. A to aj urobím," sľubuje budúca nevesta.

„Viem, ako to vyzerá, ale nie som tu kvôli pasu," dodáva a vysvetľuje, že o britské občianstvo jej nejde.

Zdroj: Profimedia

Ženy z rôznych kútov sveta

Teraz už starý pán mal len 19 rokov, keď sa oženil prvýkrát. Odvtedy maratón manželstiev pokračoval. Niekedy s dlhším, inokedy s kratším časovým úsekom. Deväťnásobný manžel sa však môže pochváliť nielen krásavicami z Británie, ale aj z iných kútov sveta. Šiestu manželku stretol v Singapure, siedma bola z Thajska a posledná Cristel z Filipín. Spolu zo všetkých manželstiev má sedem detí. Ktovie, či je tá deviata naozaj tou pravou.

LONDÝN/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kultúra

Dôležité udalosti