Dievčatku urobil pavúk dieru v ruke, takmer zomrelo

Dievčatko pohrýzol jedovatý pavúk.
Zdroj: Profimedia.sk

Malá Abbie sa bojí vrátiť domov.

Abbie Kinnairdovú (8) stálo kúpanie takmer život. Zo stropu na ňu totiž spadol jedovatý pavúk a svojim uhryznutím dievčaťu spôsobil škaredú ranu na ruke, ktorá ju dostala až na operačnú sálu. Ich dom medzitým zaplavili ďalšie pavúky. Dievčatko má teraz obrovský strach vrátiť sa domov, píše Daily Mail.

Zdroj: Profimedia.sk

Dievča si prešlo hotovým peklom. Kútnik jedovatý ju uhryzol a spôsobil jej škaredú ranu, ktorá sa začala zväčšovať a mokvať. Na ruke mala najskôr červenú škvrnu, ktorá ju veľmi bolela. Rana sa čoskoro zapálila a začala černieť, dievčatko dostalo antibiotiká. Situácia sa ale ani za týždeň nezmenila, a preto ju okamžite previezli do nemocnice. Niekoľko nasledujúcich dní bolo kritických, malá Abbie skončila na infúziách a neskôr ju museli operovať. Jej stav bol vážny. "Ranu jej vyrezali a vypláchli všetko, čo bolo vo vnútri," povedala pre Daily Mail matka.

Zdroj: Profimedia.sk

Medzitým našli v posteli dievčatka ďalšie dva pavúky, ktoré spôsobujú odumieranie mäsa a v krajnom prípade aj smrť. Do domu zavolali odborníka, aby ich vyhubil. Rodina zostala bývať v byte, odborník im ale odporučil, aby sa na čas odsťahovali. Prípravky na vyhubenie ich totiž nemuseli všetkých zabiť, dom bol nimi zamorený. Okrem jedovatého kútnika našli v byte aj ďalšieho nebezpečného pavúka, falošnú vdovu.

BRATISLAVA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.