Čech, ktorý sa zmenil na tigra, je iba výmyslom Poliakov. Fotky vznikli v lesoch vo Virgínii

Takto ho zachytila fotopasca.
Zdroj: MOTHERBOARD

Neuveriteľný príbeh o Čechovi, ktorý obletel internet, je hoax.

AKTUALIZÁCIA 13:44 - Podľa našich informácii, bol príbeh vymyslený v Poľsku a fotky pochádzajú od amerických vedcov z Virgínie, ktoré skutočne zachytili nahého človeka. Bližšie informácie o ňom nevieme, no pravdepodobne ide o recesistu.

Takto znel dokonalý príbeh o zdivočelom českom mužovi:

Chcel sa iba zbaviť depresií. Marek H. (21) z Liberca sa posilnil LSD, po užití drogy sa v ňom prebudilo jeho skutočné „JA". Z Mareka sa stal sibírsky tiger, ktorý chytil stopu a hurá do lesa...

Fotopasce v Poľsku zachytili niečo, čo je iba ťažko uveriteľné - nahého muža, ktorý po štyroch behá po lese, presne ako skutočný tiger. Keď nafotený materiál videli lesníci, nevedeli, čo si majú myslieť, preto radšej „nafotený" úlovok ukázali polícii. Tá neskôr nahého muža identifikovala ako Čecha Mareka H. z Liberca.

Marek mal depresie a LSD mu malo pomôcť. Droga začala účinkovať takmer okamžite a z Mareka sa stal sibírsky tiger.

Polícii neskôr povedal, že chytil stopu a prirodzené tigrie pudy mu jasne prikázali, aby sa po nej vydal. Za osem hodín ubehol úctyhodných 25 kilometrov. Pohyboval sa hlavne pozdĺž nemecko-poľských hraníc, informoval o tom portál tn.cz.

Zdroj: Polícia.pl

Keďže pri zatýkaní u neho žiadne drogy nenašli, vyviazol iba s pokutou. Jeho fotky ale okamžite obleteli internet a nabudúce si asi dobre rozmyslí, či sa bude utešovať týmto spôsobom. Či niečo ulovil, polícia nezistila.

Tu je originálny zdroj:

Musíme sa priznať, že aj my sme na lákavý príbeh naleteli a chceli sme veriť, že sa príhoda skutočne udiala. Preto sa chceme ospravedlniť a dúfame, že sme vás aspoň pobavili.

LIBEREC/TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme tiger

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.