Pomsta býva sladká! Pochopil to aj drzý kocúr, ktorý šikanoval majiteľa

Kocúr dostal poriadnu lekciu.
Zdroj: VENGEACE MEOW/YOUTUBE

Vôbec im nezáleží na tom, koľko je hodín. Keď vás potrebujú, jednoducho musíte prísť, mačka žiadnu večierku nebude rešpektovať.

Bolo to ako zlý sen. Každý deň, presne o štvrtej ráno počas najhlbšieho spánku na neho vyskočila mačka a začala ho budiť. Zúfalý majiteľ sa dlho nevyspal a nevedel si s bezprizorným tvorom poradiť.

Nikto nepochybuje, že mačky sú výnimočné zvieratá a dokážu si časom okolo labiek omotať aj svojich ľudských majiteľov. Ak sú hladné, informujú vás mraučaním. Ak ich niečo bolí, budú vás škriabať a hrýzť. Ak mačka potrebuje ísť na záchod, začne škriabať dvere.

Vôbec im nezáleží na tom, koľko je hodín. Keď vás potrebujú, jednoducho musíte prísť. Mačka žiadnu večierku nebude rešpektovať, čo vás môže rýchlo dohnať k šialenstvu.

Nicolas Tecosky je typický chovateľ mačky, ktorého jeho kocúr Italics budí každý deň presne o štvrtej ráno. Proste ho nikdy nenechá, aby sa vyspal, na rozdiel od Italicsa, ktorý si počas dňa často zdriemne vo svojom luxusnom pelechu, píše denník Metro.

Preto sa Nicolas rozhodol, že mu pripraví poriadnu príučku. Chcel mu ukázať, aké to je, mať nedostatok spánku. Italics ležal a tvrdo spal, vtom sa Nicolas k nemu priblížil a začal mu mňaučať do ucha ako maniak. Kocúra to vystrašilo na smrť a aj poriadne prekvapilo. Či sa poučil, nevieme.

Tu je video z celej akcie:

ZDROJ: VENGEACE MEOW/YOUTUBE

BRATISLAVA/METRO,ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Životné prostredie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.