Video, z ktorého sa tisnú slzy do očí. S umierajúcim mladíkom sa lúči jeho pes

Video, z ktorého sa tisnú slzy do očí. S umierajúcim mladíkom sa lúči jeho pes
Zdroj: Facebook/ Michelle Jensen

Boxerku Mollie vpustili do nemocnice, aby sa rozlúčila so svojím pánom.

Sociálnou sieťou koluje smutné video, na ktorom je zachytený moment trhajúci srdce. Minulý mesiac skončil Ryan Jessen z Kalifornie v nemocnici. Myslel si, že má migrénu, ale mal krvácanie do mozgu a následne sa už neprebral a skončil na prístrojoch.

S umierajúcim mladým mužom sa prišli rozlúčiť nielen najbližší príbuzní. Nemocničný personál povolil, aby mu aj jeho oddaný psík dal posledné zbohom. Koncom novembra sa tak naňho prišla pozrieť aj boxerka Mollie.


"V nemocnici pre nás urobili veľmi milú vec. Nechali nás priniesť psa môjho brata, aby sa s ním mohol rozlúčiť, takže Mollie už potom vedela, prečo sa jej pán nikdy nevrátil domov," napísala k videu Michelle Jessen, Ryanova sestra. "Aby ste vedeli, môj brat ju naozaj miloval," dodala.

Na videu je vidieť, ako Mollie oňucháva svojho pána. Uši má dole a chvost medzi nohami. Akoby cítila, že ho vidí poslednýkrát a že sa už nevráti.

Smutné video si pozrelo už viac ako osem miliónov ľudí a zdieľali ho viac ako 80-tisíc krát. "Ďakujeme všetkým za podporu, ale už viac nebudeme reagovať na komentáre. Dojali nás aj príbehy iných ľudí, o ktorých tu písali a sme im vďační, že vo svojom smútku prejavili láskavosť aj nám," napísala Michelle.

Taktiež dodala, že sa nemusia báť, čo bude s Mollie. Je súčasťou rodiny a postarajú sa o ňu. Michellin brat Ryan pomáhal aj po smrti. Stal sa darcom orgánov a jeho srdce dostal človek, ktorý ho akútne potreboval.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.