Policajti chceli zachrániť starú ženu pred mrazom, nakoniec neverili vlastným očiam

Figurína vyzerala realisticky.
Zdroj: HUDSON PD/FACEBOOK

Majiteľ figuríny, keď ho vypátrali, nakričal na policajtov a pourážal ich, neveriac, že sa mu kvôli niečomu takému vlámali do auta.

Polícia v štáte New York sa vlámala do zaparkovaného auta pod snehom, aby zachránila "zmrzlú ženu". Zistila však, že ide iba o veľmi realistickú figurínu. Sedela na sedadle spolujazdca oblečená v normálnych šatách, s okuliarmi a topánkami, mala zapnutý pás a na tvári kyslíkovú masku. Dokonca mala aj zuby a vyrážky na tvári, informovala BBC.

Políciu v meste Hudson na ňu upozornil v piatok ráno telefonát znepokojeného občana. V noci totiž teplota klesla na mínus 13 stupňov Celzia. Majiteľ figuríny, keď ho vypátrali, nakričal na policajtov a pourážal ich, neveriac, že sa mu kvôli niečomu takému vlámali do auta.

Policajný náčelník Ed Moore odkázal následne všetkým občanom mesta Hudson, že ak zaparkujú zamknuté vozidlo na ulici v noci, keď teploty klesnú pod bod mrazu, s realistickou figurínou v životnej veľkosti v aute, musia rátať s tým, že im polícia rozbije okno.

NEW YORK/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme New York

Dôležité udalosti