Adventné kalendáre, v ktorých nenájdete čokoládu

Adventné kalendáre pre pánov.
Zdroj: TV Markíza

Dnes ich dostanete naozaj rôzne, pre dámy aj pre pánov.

Asi všetci poznáte klasické adventné kalendáre s 24 okienkami, ktoré keď si otvoríte, nájdete v ňom kúsok čokolády. Dnes už však dostanete naozaj rôzne - od zvieracích, cez tie pre pánov či pre dámy, ale dokonca aj kalendár s najhľadanejšími zločincami.

Na každý deň iná sexy celebrita. Britský magazín Love patrí k tým provokatívnym a tak aj pristupujú k Vianociam. Pre svojich fanúšikov vymysleli skutočne originálny adventný kalendár v podobe videí so známymi ženami. Nechýba dráždivá spodná bielizeň či zmyselné pohľady. Za pár dní majú tieto videá tisíce pozretí.

Alebo na každý deň iný zločinec? Takúto kuriozitku tento rok vypustila európska policajná agentúra Europol. Vytvorili adventný kalendár zostavený z portrétov najhľadanejších utečencov pred spravodlivosťou v Európe.

Devätnásty december dokonca patril Slovákovi Marekovi Danihelovi, po ktorom pátrajú v súvislosti s vykrádaním bankomatov. Ich cieľom je to, aby bol budúci rok bezpečnejší.

Dostupné sú kalendáre pre zvieratá, kde si miláčikovia nájdu každý deň inú maškrtu alebo aj pre dámy s rôznymi kozmetickými vychytávkami. Firmy sa v predvianočnom čase predbiehajú, kto príde s pútavejšou ponukou. Preto môžeme očakávať, že takýchto netradičných adventných kalendárov bude každým rokom len viac.

Pozrite si reportáž redaktorky TV Markíza Andrey Leitmannovej.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adventný kalendár

Dôležité udalosti