Pod stromčekom ich nečakali darčeky. Na tieto Vianoce nikdy nezabudnú

Deti dostanú netradičný, no o to krajší darček.
Zdroj: Youtube/ Michael Scott

Pozrite si úprimné reakcie detí, ktorých pod stromčekom potešila adopcia.

Niektoré deti túžia po novej hračke, iné snívajú o novej rodine. O tom, že Vianoce sú hlavne o rozdávaní lásky, a že hmotné darčeky sa chvíľam s blízkymi nevyrovnajú, vám dokážu nasledujúce videá. Pozrite si, detskú radosť z netradičného vianočného prekvapenia. Presvedčia vás, aby ste si čas s rodinou vážili viac.

Adoptovaný súrodenec pod stromčekom

Americkí rodičia z Texasu sa rozhodli svoje dcéry prekvapiť nečakaným spôsobom. Na Vianoce im pod stromček pripravili nezvyčajný darček. Keď si dievčatá išli balíčky rozbaliť, nadšene vykríkli. Pod stromčekom bol totiž nový prírastok do rodiny. Rodičia priamo medzi darčeky položili adoptovaného bračeka.

Reakciu dievčat zachytili na kameru. Video na internete okamžite zdieľali tisícky ľudí. Mama rodiny napísala, že to bol jeden z najmagickejších zážitkov ich života. Ich úprimné nadšenie dojme aj vás.

https://www.youtube.com/watch?v=jMxHxmJgWlk

Deti, ktoré dostali pod stromček novú rodinu

Nasledujúce video vás určite rozcíti. Michael a Sarah Perkovci sa rozhodli darovať trom súrodencom z detského domova ten najkrajší vianočný darček. Na videu je zachytená reakcia najstaršieho z nich, ktorý si rozbaľuje svoj vianočný balíček. Chlapec zistí, že mu jeho náhradní rodičia darovali potvrdenie o adopcií.

Keď si uvedomí, že spolu so súrodencami dostanú konečne novú rodinu, rozplače sa a nových rodičov láskyplne objíme. Jeho otec pritom poznamená: „Už oficiálne patríš k Perkovcom." Z chlapcových úprimných emócií badať, ako veľa preňho takéto gesto znamená.

HOUSTON/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adopcia

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.