Šokujúci príbeh: Nevesta pred svadbou zistila, že snúbenec je jej vlastný brat

Ilustračná snímka.
Zdroj: Alex Studio/shutterstock.com

Jej priateľ to pred ňou rok úspešne tajil.

Nad týmto príbehom budete nechápavo krútiť hlavou. To, čo prežila nemenovaná mladá žena by nechcel zažiť nikto. Spolu s priateľom vyzerali ako dokonalý pár. Mali krátko pred svadbou a tešili sa z príprav hostiny. Milovali sa, boli si istí, že sú pre seba stvorení a ich okolie obdivovalo vzťah, ktorý si vybudovali. Krátko pred svadbou však prišla správa, ktorá všetko v momente zmenila. Radosť vystriedal plač a zaľúbenci zrazu museli čeliť situácií, ktorá by sa im nesnívala ani v tom najhoršom sne. O bizarnom príbehu píše britský Mirror.

Všetko odhalila svokra

Mladá nevesta stretla svojho nastávajúceho Jaimeho pred dvoma rokmi. Chémia medzi nimi okamžite zafungovala a odvtedy tvoria pár. Obaja si vždy dobre rozumeli aj napriek tomu, že pochádzali z rozličného prostredia. Jaimeho rodina mala veľmi blízky vzťah a jeho sestra bola pre budúcu švagrinú skvelou priateľkou. Naopak, mladá nevesta vyrastala len s mamou a s otcom sa takmer nevídala. Ich vzťahy v rodine boli komplikovanejšie.

Priateľových rodičov však milovala. O to väčší šok zažila, keď jej pri tvorbe svadobných oznámení svokra prezradila, že Jaimeho otec je jeho nevlastný. To ale nebolo všetko a prišlo nechcené prekvapenie.

„Spýtala som sa teda, či môžem vidieť fotku jeho biologického otca a takmer som odpadla, keď mi svokra ukázala fotku môjho vlastného otca," spomína zronená nevesta.

Bola taká prekvapená, že nedokázala reagovať. Pred svokrou skryla zdesenie a počkala doma na snúbenca. Musela sa s ním vážne porozprávať.

Nespravodlivé tajomstvo

Budúca manželka bola zničená. Keď priateľ prišiel domov, nemohla udržať emócie na uzde.

„Plakala som. Kričala som. On tam len sedel a ošíval sa," popísala nepríjemnú situáciu.

To najhoršie však ešte len malo prísť. Po dlhom snúbenicinom monológu sa nakoniec Jaime priznal, že o celej situácií vedel už rok. No keďže pár plánoval zostať bezdetný, nevidel v tom problém. A pretože svoju lásku nechcel stratiť, rozhodol sa zatajiť to.

Teraz, po tom všetkom nevesta tvrdí, že sa cíti absolútne zradená a znechutená.

Stále sa milujú

Ukončiť naplnený vzťah len tak zrazu nie je ale vôbec ľahké. Mladá žena sa so svojim trápením podelila s ľuďmi na internete. Hľadala radu. Do svadby už investovala priveľa peňazí a väčšinu z toho nedostane späť. Navyše netuší, ako niečo takéto vysvetlí okoliu.

„A čo je ešte horšie, ja ho stále milujem. Viem, že nemôžeme byť spolu, ale až do včerajška som si myslela, že sme spolu dospeli," priznala svoje pocity.

Rodina sa im otočila chrbtom

Ako prvé, pár oznámil hroznú správu Jaimeho rodičom. Samozrejme, že sa s tým nevedeli zmieriť. Zriekli sa ho a od všetkého ho odstrihli. Teraz ich ešte čakajú ostré reakcie priateľov a blízkeho okolia.

Rozchod je jediná možnosť no predtým, ako definitívne zrušia svadbu, rozhodli sa podstúpiť test DNA. Jeho výsledok rozhodne o ich ďalšom osude. No veľkú nádej mu dávať zrejme nemôžu.

NEW YORK/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kultúra

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.