Neverila vlastným očiam. Pred Vianocami zistila, že jej dcéra ma dvojičku

Dievčatá sa od seba nevedia odtrhnúť.
Zdroj: nbcnews.com

Šokovaná matka objavila fotku dieťaťa, ktoré vyzeralo rovnako, ako jej dcéra.

O tom, že vianočné zázraky sa v niektorých rodinách naozaj dejú, vás presvedčí nasledujúci príbeh. Jennifer Doering z Wisconsinu, chcela pre dcéru Audrey kúpiť dokonalý vianočný darček. Dúfala, že sa jej ju podarí prekvapiť. A tak sa dcére rozhodla odhaliť kus jej detstva.

Malé ázijské dievčatko si totiž rodina adoptovala, keď bolo ešte bábätko. Jennifer sa teda pokúsila nájsť inzerát, ktorý zmieňoval jej adopciu. V niektorých krajinách sú totiž deti určené na adopciu prezentované v novinách. Zvyšuje sa tak ich šanca na novú rodinu. Tak to bolo aj v tomto prípade. Američanka teda začala pátranie. Spolu s manželom Tomom boli presvedčení, že to bude pre dcéru vhodný darček aj napriek tomu, že ešte neprejavila hlbší záujem o informácie z jej vlastnej minulosti.

Jennifer sa obrátila s prosbou o pomoc na webovú stránku, ktorá vyhľadáva a zbiera informácie o adoptovaných deťoch. Oznámili jej, že majú fotografiu, na ktorej je Audrey. Tá bola zhotovená ešte v sirotinci. Matka neváhala a okamžite ju kúpila.

Keď jej fotografia prišla domov, Jennifer však čakalo veľké prekvapenie. Hľadela na ňu a neverila vlastným očiam. Na fotke totiž okrem Audrey bolo ešte jedno navlas rovnaké dieťa. Bolo to jasné. Jej dcéra má dvojičku.

Manželia nečakali ani chvíľu. Kontaktovali staré internetové stránky, ktoré sa zaoberali osvojovaním detí. Narazili na rodinu, ktorá si adoptovala bábätko z rovnakého sirotinca ako oni.

Zistili, že Gracie, dcérina dvojička, býva tiež vo Wisconsine. Ozvali sa teda jej rodine a spoločne pre obe dievčatá zorganizovali online hovor cez FaceTime.

Obe dievčatá sa teraz tešia, že sa spoznali. Výborne si rozumejú a často si volávajú. Sú si veľmi blízke. Obe rodiny plánujú dievčatám urobiť test DNA, aby potvrdili svoje domnienky. Budú sa tak môcť oficiálne nazývať sestrami.

O príbehu píše britský NBC.

WISCONSIN/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adopcia

Dôležité udalosti