Grizly v kostýme napadol ruskú moderátorku. Poriadne ňou pozametal

Mladá Ruska naozaj veľa riskovala
Zdroj: Youtube/You must see it

Sympatická Ruska si zrejme neuvedomila, že medveď nie je domáce zvieratko.

Nechýbalo veľa a mladá moderátorka ruskej televízie mohla svojou nepozornosťou spôsobiť tragédiu. Ublížila by však najmä sebe. Napriek tomu, že Ruska bola práve pri natáčaní relácie o nebezpečenstve divokých zvierat, sama si paradoxne vážnosť situácie neuvedomila.

Keď sa priblížila k zábavnému smiešnemu vo flamenco kostýme, zrejme si myslela, že ide o rozkošné zvieratko. Medveď, ktorého volajú Bonya, práve dostával odmenu od svojho cvičiteľa.

Moderátorka neodolala, pristúpila k nemu zozadu a jemne grizlyho pohladkala. A to robiť nemala. Bonya zacítil nebezpečenstvo, okamžite sa otočil a zaútočil na ňu pazúrmi. Tie sa zachytili o ženine šaty a tá rýchlo letela k zemi.

Potom, čo ju medveď poriadne povláčil po zemi a na smrť vydesil ľudí naokolo, nemal záujem v útoku pokračovať. Moderátorku sa teda ľahko podarilo dostať od grizlyho preč. Mala naozaj obrovské šťastie. Celú situáciu zachytil na video člen štábu relácie Pro Lubov.

https://www.youtube.com/watch?v=llECpPF5Vtc

Jej kolega ju po útoku ešte upozornil: „Varoval som ťa, aby si sa nepriblížila k tomu medveďovi."

„Prepáč," zašepkala vystrašená moderátorka, ktorá prežila útok bez zranenia.

Nezisková organizácia PETA, ktorá bojuje za práva zvierat len nedávno varovala pred mrzutým správaním medveďov v zajatí. Tí totiž nemôžu prirodzene hibernovať, a to ovplyvňuje nielen ich zdravie, ale aj ich náladu počas zimy.

Píše o tom Daily Mail.

MOSKVA/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Grizly

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.