Batoľa zachránilo svoje dvojča. Privalila ho obrovská komoda

Chlapcov privalila komoda.
Zdroj: YouTube / AdeleLive

Zábava dvoch výmyselníkov sa nemusela skončiť dobre.

Dvojročný chlapec sa stal hrdinom. Zachránil svoje dvojča, ktoré privalila obrovská komoda. Chlapci sa zrejme chystali na spánok. V pyžamkách ale v izbičke namiesto toho poriadne vymýšľali. Otvorili si zásuvky na bielizníku a snažili sa vyšplhať nahor. V tom sa ale zábava skončila. Komoda ich oboch privalila. Jednému sa podarilo vyslobodiť, druhý zostal pod ňou zakliesnený. Rodičia ale netušili, že sa v izbe niečo deje. Nepočuli ani chlapcov plač.

Zdroj: YouTube / AdeleLive

Keď neprichádzala pomoc, brat začal hľadať spôsob, ako svoje dvojča zachráni. Najskôr sa okolo seba len zmätene obzeral. Potom nabral silu a komodu sa pokúšal odtlačiť. Po niekoľkých pokusoch sa mu to nakoniec aj podarilo.

https://www.youtube.com/watch?v=I5RwSIkD1DM


Rodičia zverejnili z video z bezpečnostnej kamery ako varovanie pre ostatných rodičov. „Najskôr sme váhali, či to vôbec zverejníme," napísal otec na Facebooku. Vieme, že Bowdy v tom nebol sám, liezol tam aj Brock. Cítime sa byť požehnaní, že je v poriadku. Prosím, uistite sa, že všetky vaše komody sú priskrutkované a upevnené k stene," napísal v statuse otec.

UTAH/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Pád

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.