Syn sa chcel dôstojne rozlúčiť s otcom, na pohreb objednal 50 striptérok

Zábery netradičnej procesie.
Zdroj: YOUTUBE/SHANGAIIST

Tung chcel otcovi usporiadať najlepší možný pohreb, vraj život miloval a žil ho naplno.

Syn bývalého taiwanského vládneho úradníka Tung Kuo-cheng pripravil svojmu otcovi posledný dar. Na jeho pohrebe usporiadal sprievod striptérok, aby si zosnulého otca uctil. Každá z nich počas procesie tancovala na džípe, tých bolo tiež presne 50.

Podľa syna jeho 76-ročný otec Tung Hsiang miloval život a bol by šťastný, keby to videl. Zábery sa okamžite dostali na internet. Pohreb sa konaj 3. Januára v Chiayi County na Taiwane.

Tung chcel otcovi usporiadať najlepší možný pohreb. Celý sprievod bol taký veľký, že na dve hodiny zablokoval miestnu dopravu, celkovo ho tvorilo až 150 áut.

Muž zomrel 14. decembra a podľa miestnych zdrojov bol medzi ľuďmi ako predseda mestskej rady nesmierne populárny. Zomrel po ťažkej chorobe a údajne žil veľmi vzrušujúci život. Napísal Daily Mail.


ZDROJ: YOUTUBE/SHANGAIIST

V nadväznosti na pohreb svojho otca, Tung Kuo-cheng vydal 5. januára vyhlásenie na Facebooku:

„Po pohrebe môjho otca je na čase riešiť svoje emócie a usporiadať si myšlienky. Prvá vec, ktorú chcem, je vyjadriť vďaku všetkým účastníkom pohrebu. Chcem sa poďakovať smútiacim hosťom, priateľom a príbuzným. Vďaka za povzbudivé slová."

Mnohí ľudia o netradičnom pohrebe začali živo diskutovať na sociálnych sieťach. Jeden sa vyjadril: „Aj ja chcem taký pohreb." Iný zas povedal: „Taiwanskí úradníci vôbec netaja svoje koníčky."

BRATISLAVA/ROCK, tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kuriozita

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.