Desať rokov o sebe netušili. Prvé stretnutie dvojičiek dojalo všetkých

dvojicky.jpg

Stretnutie dvojičiek zorganizoval štáb televíznej šou Good Morning America.

Dvojčatá Audrey a Gracie sa narodili v Číne. Dievčatká rodičom odobrali a skončili v Amerike, kde ich však oddelili a adoptovali si ich dve rôzne rodiny. Ich noví rodičia netušili, že ich adoptovaná dcéra má niekde dvojča.

Dozvedeli sa to len nedávno. Stretnutie dvojičiek zorganizoval štáb televíznej šou Good Morning America. Audrey a Gracie sa stretli prvýkrát pred kamerami. Desaťročné dievčatká si hneď padli do náručia a veľmi sa rozplakali.

Pozrite si dojímavý okamih ich prvého stretnutia:

https://www.youtube.com/watch?v=nl-THN-nv2g

Zdroj: YouTube/ live news

Audreyini rodičia Jennifer a Thomas Doeringovci už mali troch chlapcov a túžili po dcérke. "Mali sme pocit, že ešte nie sme kompletná rodina. Veľmi sme chceli aj dcérku a nakoniec sme sa rozhodli pre adopciu," povedali.

Jennifer prezradila, že videla fotku jej dcéry s iným dieťatkom, ktoré vyzeralo rovnako. "Ako sa toto mohlo stať? Akonáhle som to videla, zúfalo som chcela vedieť, kto je jej sestra," dodala.

Nakoniec sa jej podarilo skontaktovať sa s rodinou Gracie - Raisenberrysovcov. "Cítila som, ako by mi chýbala polovica. Ale teraz sme už kompletné," povedala malá Audrey.

A tu sú už sestry na výlete v New Yorku:


Zdroj: YouTube/ Good Morning America


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dvojičky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.