Strach o život na videu: Kráska netušila, čo ju čaká vo vode

Isabelle prenasledoval žralok.
Zdroj: Facebook/IsabelleFabre

Pri kitesurfingu zbadala pod plytkou hladinou vody čierny tieň.

Bol to ideálny deň pre kitesurfing na veľkolepej pláži na južnom pobreží Washingtonu. Bloggerka Isabelle Fabre (30) z Francúzska však netušila, čo sa ukrýva pod tak pokojne vyzerajúcou hladinou mora.

Počas jazdy zbadala pod plytkou hladinou vody čierny tieň. Najskôr si myslela, že ide o jej surf. Potom, že okolo nej pláva delfín. Neskôr si ale uvedomila, že tmavý tieň má oveľa desivejšie tvary a krúži okolo nej. „Keď prišiel priamo podo mňa, zistila som, že vidím veľkého bieleho žraloka," vyjadrila sa pre denník DailyMail.

Zdroj:Instagram/IsabelleFabre

Isabelle sa skúšala otočiť a smerovať čo najďalej od dravca. To sa jej ale nedarilo. Zakaždým, ako sa so surfom dotkla hladiny vody, myslela si, že je to jej koniec. To, že okolo nej krúži žralok, si všimol aj kamarát Cyril, ktorý jej jazdu nahrával dronom.

„Kričal po mne, že je tam žralok a mám vypadnúť z vody von. Keď som narážala do vody, pred očami sa mi premietal celý život," dodala Francúzska. Mladá cestovateľka sa nakoniec dostala na pláž, kde sa ešte dlho klepala od strachu.

Video jej jazdy teraz koluje internetom a Isabelle sa môže chváliť zážitkom, ktorý nie každý prežije.


 Zdroj:Facebook/IsabelleFabre


USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Surf

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.