Toto nie je fotomontáž. Mexičanove prirodzenie meria pol metra

Robert Esquivel Cabrera
Zdroj: Profimedia.sk

Muž je na to právom hrdý a zmenšenie odmieta.

Muž s najdlhším penisom na svete odmietol operáciu, ktorá by mu zmenšila prirodzenie, aj keď to znamená, že nikdy nebude mať pohlavný styk. Mužnosť Roberta Esquivel Cabrera (54) z mexického Saltilla meria pol metra. Keď je v pokojnom stave, dotýka sa jeho kolena.

V roku 2015 zaplavil jeho príbeh titulky novín po celom svete. „Som slávny, pretože mám najväčší penis na svete. Som s ním spokojný. Nikto iný taký nemá," povedal pre denník DailyMail.

Lekári mu odporučili zmenšenie. Prinútili ho, nech sa nad operáciou aspoň zamyslí. „Jeho prirodzenie by malo normálny tvar, nerobilo by mu starosti a on by mohol mať normálne sexuálne vzťahy a aj deti," vyjadril sa doktor Jesus David Salazar Gonzalez.

Zdroj: Profimedia.sk

Robert však operáciu odmietol. Prvenstvo v tejto kategórie si chce ponechať. „Cíti sa výnimočne. Je to niečo, čo ho od zvyšku ľudstva odlišuje," dodal doktor. Mexičan bol v tínedžerskom veku dĺžkou penisu doslova posadnutý. Teraz mu ale spôsobuje veľa zdravotných problémov vrátane častých zápalov močových ciest.

Rekordér nemôže spať na hrudi a penis si musí ukladať na vankúš. Dvakrát v živote sa pokúšal mať pohlavný styk. Prvá žena zutekala hneď, ako uvidela jeho veľkosť a hrúbku. Druhá sa o styk aspoň pokúsila, no veľmi rýchlo prestali, pretože ju to bolelo.

Veľa ľudí mu stále neverí a myslia si, že ide o podvod. On na to reaguje, či sa chcú pozrieť naživo. Muž má problém aj so zamestnaním sa. Od štátu dostáva každé štyri mesiace finančnú pomoc. To mu podľa jeho slov ale nestačí.

Napriek všetkému zlému, svoj život by nemenil.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

SALTILL/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Rekord

Dôležité udalosti