Mentalista v Teleráne. Lenka Šóošová nechápala, čo sa s ňou deje

Mentalista zmiatol našu Lenku.
Zdroj: TV Markíza

Jakub dokáže ovplyvniť myšlienky a rozhodnutie ľudí.

Jakub Kroulík bol dnes v Teleráne. Nemusíte tomu veriť, no tento mladý Čech je mentalista. Vie pracovať s ľudskou mysľou a dokáže ju zmiasť. „Mentalista je psychologický kúzelník, ktorý ako rekvizitu používa priamo vás a vašu myseľ. Nepotrebuje žiadne karty ani asistentky," povedal sympatický Čech. Jakub dokáže ovplyvniť myšlienky a rozhodnutie ľudí. To ukázal aj v Teleráne.

Pokus číslo 1

Lenka Šóošová schovala pod nepriehľadný hrnček vreckovku. Jakubovi sa ju podarilo nájsť bez toho, aby sa pozeral, alebo sa vopred dohodli.


Pokus číslo 2

V druhom vstupe bol Jakub o niečo odvážnejší. Ukázal vplyv sugescie pri bdelom stave. Opäť pri experimente použil Lenku. Okrem nej mal pri sebe bábiku, sviečku, papier a pero. Lenka na papier napísala meno a dátum narodenia. Roman jej následne vytrhol vlas. Ten schoval do papierika s údajmi a Jakub to celé pripevnil k bábike.

Mentalista následne nahrial bábike ruku nad ohňom. Aj keď mala Lenka svoju ruku ďaleko od sviečky, v okolí prsteňa cítila pálenia. Koža jej sčervenela. Mentalista vysvetlil, že toto nie je mágia. Je to iba sugescia a očakávanie druhého človeka. Neveríte? Pozrite si video.


Ak vás zaujíma svet ľudí, ktorí dokážu ovládať ľudskú myseľ, pozrite si aj seriál Mentalista, ktorý vysiela televízia Doma.

BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Mentalista

Dôležité udalosti