Zaujímavosti

Muž posiaty nádormi sa bojí vyjsť von. Deti sa ho desia a syn s ním nehovorí

Rodinu zasiahol ťažký osud.
Zdroj: Profimedia.sk

Otec troch detí potrebuje operáciu. Nemá však peniaze.

Otec trpí vzácnym genetickým ochorením neurofibromatózou. Jeho telo pokrývajú stovky malých nádorov. Shadot Hossain (47) preteká s časom. Čaká na operáciu, ktorá by mu mohla zachrániť zrak. Ak ju nepostúpi, oslepne.

Chorý muž z Bagladéšu nemôže nosiť oblečenie, preto má okolo intímnych partií len previazanú plachtu. Problém má aj s jedením. Najbolestivejšie pre neho však je, že sa ho bojí vlastný syn. Dvanásťročný chlapec Abdullah sa vyhýba pohľadu na jeho telo. „Nehovorí so mnou. Chápem ho. Nemôžem urobiť nič pre syna ani pre rodinu," opísal svoj smútok pre denník DailyMail. 

Otec troch detí neskrýva smútok. „Je veľmi ťažké žiť s takou bolesťou. Svrbí ma telo. Vo chvíli, keď sa na mňa niekto pozrie, snažím sa vzdialiť. Deti sa ma boja a utekajú odo mňa preč," dodal.

Zdroj: Profimedia.sk

Shadot len zriedka vychádza von z domu, pretože deti mu hovoria, že je monštrum. Nie vždy takto vyzeral. V mladom veku bol veľkým fešákom.

Pre zdravotné problémy musel odísť z práce. Bez pravidelného príjmu si nemôže dovoliť lieky ani operáciu. Manželka Tajmohel Khatun (39) je zúfala. „Nedokáže urobiť nič samostatne. Musím mu pomáhať pri obliekaní alebo na toalete," povedala.

Rodičia majú dve dcéry, ktoré sa vydali. Mrzí ich však, že syna pre zlú finančnú situáciu nemôžu poslať do školy. S bežnými vecami im pomáhajú dedinčania.

Miestny sociálny pracovník Mohammed Mamun Biswas vytvoril finančnú zbierku. Dúfa, že im dobrí ľudia pomôžu a budú ho môcť operovať. Rodine by mohla pomôcť aj medializácia ich príbehu.

Zdroj:DailyMail

BANGLADÉŠ/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti