Muž zachránil dieťa z koľajiska. Spadlo tam z nepochopiteľného dôvodu

Chlapec mal šťastie v nešťastí.
Zdroj: YouTube/Cen

Osemročný chlapec sa pomaly približoval k okraju nástupišťa, vôbec to však neregistroval.

Bez telefónu ani na krok. Niektorí z nás by bez mobilu neprežili ani jediný deň. Nech sa nachádzate hocikde, stačí ak sa obzriete okolo seba a uvidíte ľudí zahľadených do obrazovky. V niektorých situáciách vás to však môže stáť život.

Portál MailOnline zverejnil znepokojivé kamerové záznamy z metra v ruskom meste Jekaterinburg. Na videu kráča dieťa, ktoré je celý čas zahľadené do telefónu. Osemročný chlapec Sergej sa pomaly približoval k okraju nástupišťa, vôbec to však neregistroval.

Bol tak zahľadený do mobilu, až spadol rovno na koľajisko. Chlapec, ktorý sa vracal z futbalového tréningu, mal obrovské šťastie v nešťastí. Na nástupišti sa nachádzal duchaprítomný muž, ktorý ihneď zareagoval a utekal mu na pomoc.

Niekoľko minút po tom, prišiel na stanicu vlak. Polícia uviedla, že Sergeja previezli do nemocnice so zlomenou stehennou kosťou. Nie je známe, kto bol jeho záchranca. Chlapec vraj nechápe, ako sa to stalo. „Kráčal, chcel volať mame, rozptýlil sa telefónom a spadol. Chceli by sme nájsť muža, ktorý mu pomohol, aby sme mu poďakovali" vyjadril sa jeho otec.


JEKATERINBURG/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Metro

Dôležité udalosti