Týchto deväť snov snívame najčastejšie. Viete, čo znamenajú?

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shutterstock.com

Padanie, lietanie alebo strata kontroly nad vozidlom. Všetky sny môžu súvisieť s udalosťami v našom živote.

Každý z nás sa za život stretne s nepochopiteľnými snami a nevie si ich vysvetliť. Nebudeme sa teraz zaoberať bežnými snami, ale tými, ktoré ľudia snívajú najčastejšie. Psychológ Ian Wallace prezradil portálu Businessinsider, ktoré sny to sú a čo znamenajú. Tiež poradil, ako by ste ich mali využiť v reálnom živote.

9. Nájdenie nevyužitej miestnosti

Miestnosť, ktorú nájdete v dome, reprezentuje rôzne aspekty vášho charakteru. Ak je izba nepoužitá, môže to znamenať, že objavujete v sebe skrytý talent, o ktorom ste doteraz ani nemuseli vedieť. Čím viac sa budete venovať svojím talentom, tým skôr môžete objaviť niečo nové v reálnom živote.

8. Nekontrolovateľné vozidlo

Auto reprezentuje vaše schopnosti robiť pokroky. V reálnom živote to ale môže znamenať, že nemáte dostatočnú kontrolu nad cestou za úspechom. Neskúšajte vziať situáciu pod kontrolu. Najlepšie riešenie bude, ak sa budete riadiť vaším inštinktom.

7. Padanie

Ak sa vám sníva, že padáte, príčina môže byť, že ste sa ocitli v situácií, v ktorej ste na veľmi tenkej hrane. Najlepšie bude, ak si odpočiniete. Verte si a situáciu skúste dať do poriadku.

6. Lietanie

Schopnosť lietať znamená, že by ste si mali oddýchnuť od situácií, ktoré vás ťažia. Neberte si na seba príliš veľa povinnosti, ktoré nemôžete zvládnuť.

5. Nepripravení na skúšku

Skúšky reprezentujú, ako sme schopní pripraviť sa na okolnosti v živote. Namiesto ponorenia sa do skúšky životom, naozajstný test vášho charakteru je, že viete akceptovať váš talent a tešiť sa z úspechov, namiesto nekonečného hodnotenia ich.

4. Nahí na ulici

Ak sa vo sne ocitnete nahí na ulici, znamená to, že v reálnom živote stojíte v situácií, ktorá vás môže zraňovať. Aj keď vám to môže byť trápne, mali by ste byť k ľuďom otvorenejší, aby videli, akí naozaj ste.

3. Neviete nájsť toaletu

Toaleta reprezentuje naše základné potreby v živote. Môžete sa nachádzať v situácií, kde je pre vás problémom dať najavo svoje potreby. Mali by ste sa viac zamerať na to, čo potrebujete vy a nie ostatní.

2. Vypadávanie zubov

Zuby symbolizujú vašu sebaistotu a ak sa vám sníva, že vám vypadávajú, môže to znamenať, že v reálnom živote nie ste až tak sebaistí. Nebojte sa, že by vás táto situácia mohla oslabiť, stačí o nej iba v pokoji porozmýšľať a vziať ju ako výzvu.

1. Naháňajú vás

Môžete čeliť situácií, o ktorej sa chcete porozprávať, ale neviete ako. V tomto prípade si môžete stanoviť vaše ambície. Aj keď vás to môže odrádzať, vaši prenasledovatelia v sne vás chcú upozorniť na vaše nezrealizované sny.

BRATISLAVA/bh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sny

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.