Pravdepodobnosť: nemožné! Muž si prezeral miesto stretnutia, keď zostal v nemom úžase

Michele tam stojí dodnes.
Zdroj: Google Street View

Teraz hovorí kolegom, že keď im bude chýbať, tak nech si pozrú Google Street View.

Bizarná udalosť priviedla muža do nemého úžasu. Muž sa mal stretnúť so známou na mieste, ktoré nepoznal. Rozhodol sa preto, že si ho najprv nájde na Google Street View.

Keď do vyhľadávača zadal koordináty a program mu vygeneroval miesto stretnutia, skoro mu spadla sánka.

Na obraze pred ním sa zjavila presne tá žena, s ktorou sa má stretnúť na mieste, kde sa práve chystal a ešte nikdy tam nebol. Napísal denník Metro.

Zhodou okolností mu predtým pani Michele Noad (52) povedala, že na neho bude čakať na chodníku pred budovou správneho úradu v meste Tauton, kde pracuje. Rick (54), ktorý sa s ňou mal stretnúť ju zrazu uvidel na obrazovke pred budovou úradu.

Zdroj: Facebook/Michele Noad

Keď sa stretli, tak jej Rick celú príhodu vyrozprával a ona zostala úplne zaskočená, nemohla tomu uveriť. „Prišlo mi to až nemožné, že sa niečo podobné stalo. Myslím si, že šanca, že sa to stane je jedna k miliónu," povedala Michele.

Pravdepodobne ju spoločnosť Google zvečnila v momente, keď mapovala oblasť a Michele práve stala na chodníku. Spoločnosť tam fotila v septembri.

Michele sa teraz teší, že jej fotka bude navždy zvečnená na mieste pred úradom. Vyzerá to tak, akoby tam stávala často, no nie je to pravda. V ten deň tam čakala na Ricka, pretože spoločne s jeho ženou mali ísť na večeru a on ju tam mal vyzdvihnúť autom.

A stála tam preto, aby ju čo najskôr zbadal. Počas večere si obrázok pozreli spoločne a Michele tam stále stála.

„Odchádzam pracovať na iné miesto a teraz aspoň môžem povedať kolegom, že keď im budem chýbať, môžu si ma pozrieť na Google Street View, ako stojím pred úradom," dodala s úsmevom Michele.

BRATISLAVA/METRO, ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kuriozita

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.