Láska nepozná hranice. Pozrite, ako sa spoznal tento mladý pár

Rebecca a Michael
Zdroj: Facebook/Rebecca Luff

Tínedžerka sa zamilovala do 25-ročného Michaela, ktorý žije na druhom konci sveta.

O tom, že láska môže vzniknúť kdekoľvek a akokoľvek, svedčí aj tento romantický príbeh mladej dvojice. V dnešných časoch si ľudia často hľadajú životného partnera na internete. To bol prípad aj 18-ročnej Britky Rebeccy, píše portál DailyMail.

Tínedžerka sa zamilovala do mladého Michaela, ktorý žije na druhom konci sveta. Ich láska sa začala pred dvoma rokmi, keď jej 25-ročný Michael poslal žiadosť o priateľstvo na sociálnej sieti. Zo začiatku spolu komunikovali prostredníctvom Facebooku, neskôr si telefonovali cez Skype.

Nakoniec sa rozhodli, že sa stretnú osobne. V septembri 2016 sa videli prvýkrát naživo. Michael za ňou prišiel do Anglicka. Strávili spolu tri týždne a urobili si výlet do Amsterdamu.


Zdroj: Facebook/Rebecca Luff

“Keď sme sa po prvýkrát stretli, mala som pocit, že ho poznám celý život. Vôbec sme nezažili trápnu chvíľku. Hneď sme si sadli,” povedala Rebecca.

Mladí zaľúbenci si už plánujú ďalšie stretnutie. Tentoraz má prísť Rebecca do Austrálie. Dvojica si vie predstaviť aj spoločnú budúcnosť a rátajú s tým, že jeden z nich sa bude musieť presťahovať na druhý koniec sveta. "Znie to šialene, ale bude to fungovať," tvrdí Rebecca.


Zdroj: Facebook/Rebecca Luff

BRATISLAVA/bh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Láska

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.