Mladík chce byť bezpohlavným mimozemšťanom. Odstránia mu genitálie

Miluje svoje veľké šošovky.
Zdroj: Profimedia

Za sexuálny objekt ho považujú muži aj ženy, on je zvyknutý na to, že nepatrí nikam.

Mladý Američan podstúpil už 110 plastických zákrokov, aby sa navždy zmenil na bezpohlavného mimozemšťana. Teraz ho čaká odstránenie genitálií, spodného brucha a bradaviek.

Vinny Ohh (22) z Los Angeles v Kalifornii má za sebou už 110 zákrokov. Prominentný vizážista je totiž presvedčený, že nie je žena ani muž. Napísal Daily Mail.

S operáciami začal už v 17 rokoch, kedy si dal urobiť výplne pier, neskôr mu upravili lícne kosti a bradu. Mladý model na polovičný úväzok nosí veľké kontaktné šošovky, špeciálne upravené nechty a účesy v nezvyčajných farbách.

Zdroj: Profimedia

„Chcem byť bezpohlavná bytosť, pretože tak sa cítim. Chcem, aby aj môj vzhľad odrážal moje vnútro. Chcem byť hybrid, ani žena ani muž," zveril sa médiám. Sníva o tom už od puberty, až teraz sa ale jeho sny stávajú skutočnosťou.

„Nechcem, aby si ľudia mysleli, že chcem byť žena. Môžem žiť aj bez pohlavných orgánov a nepotrebujem penis ani vagínu," povedal.

Preto si genitálie nechá odstrániť, aby vyzeral ako mimozemšťan. Do svojej premeny investoval už takmer 50-tisíc eur.

Zdroj: Profimedia

Týchto 110 zákrokov už Vinny podstúpil:

35 celotelových laserových zákrokov
12 bradových výplní
2 výplne obočia
15 výplní pier
10 výplní vrások
5 botoxových zákrokov
5 úprav nosa
1 vpichnutie botoxu pod oko
5 celotvárový píling
20 zamrazení tváre za účelom pílingu

„Aj trochu vyzerám ako z Marsu. Mám veľkú hlavu, nemám obočie a nejako som sa s tým aj zžil. Keď sa ma ľudia pýtajú, ako by som sám seba charakterizoval, odpovedám im, že mimozemsky - ako horúci neporiadok, posadnutý sebou. To sa stalo mojím sloganom," priblížil Vinny.

Vinny sa v mladosti cítil byť odvrhnutý. Stal sa LGBT aktivistom a cíti, že jeho výzor vyjadruje jeho názor, že ľudia by sa nemali deliť na mužov a ženy.

„Rokmi som si uvedomil, že nie som gay, bi, trans alebo niečo z toho. Chcem byť iba sám sebou a inšpirovať svet, že ľudia by sa nemali škatuľkovať a triediť, " ozrejmil svoju motiváciu.

Má veľmi rád svoje veľké čierne šošovky. Vyzerajú ako oči zvieraťa a považuje ich za svoje perly.

„Aj moje líčenie vyjadruje asexuálnosť. Hrám sa s farbami a nepoužívam odtiene, nikdy by som s nimi ani neexperimentoval," upresnil.

Verejnosť je v názore na jeho zjav rozdelená. Jedni ho obdivujú, iní ho odsudzujú a nechápu, prečo sa tak fyzicky týra.

„Mnohí ľudia mi dávajú komplimenty, dokonca mi niektorí aj povedali, že by chceli, aby ich deti vyzerali rovnako. Že som pre deti inšpiráciou v tom, že nemusia nikam patriť," raduje sa Vinny.

Za sexuálny objekt ho považujú muži aj ženy, on je zvyknutý na to, že nepatrí nikam. Pozvali ho aj na výstavu The Plastics of Hollywood. Šou, kde sa stretávajú ľudia závislí od plastických operácií.

Zdroj: Profimedia

„Mojím cieľom je zmeniť myslenie ľudí. Chcem, aby sa ľudia prebrali a pochopili, že na roliach pohlaví v spoločnosti nezáleží. Že potrebujeme byť k sebe lepší a zároveň aj lepšími ľudskými bytosťami.

Vinny bude účastníkom novej reality show, ktorá zmeneným ľuďom pomáha získať hollywoodsku slávu bez toho, aby sa spoliehali iba na výzor.

„Vinny je mimozemšťan, nová generácia ľudí, ktorí chcú vyzerať inak. Za pár rokov mu budú podobné stovky ľudí," myslí si producentka show Marcela Iglesias.

Podľa nej je tu nová generácia, ktorá si necháva implantovať rohy, tetuje si tváre, alebo chce vyzerať ako jašterica.

Zdroj: Profimedia

„Chceme byť prvou agentúrou, ktorá sa bude zaoberať týmito mimozemšťanmi, bábikami a rozprávkovými postavičkami, ako normálnou súčasťou spoločnosti. Chceme, aby spoločnosť týmto čudákom, strašiakom a podivínom porozumela," dodala.

LOS ANGELES/ROCK, DAILY MAIL

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Plastická chirurgia

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.