Z bezdomovca sa stal sexsymbol. Po zásahu vizážistov ho nespoznáte

Jeho premena je neuveriteľná
Zdroj: Youtube/ Danni Lee

Jose je teraz hviezdou internetu a chce zmeniť svoj život.

Mnohí z nás sa počas života ocitneme vo chvíľach, kedy je nám ťažko a potrebujeme podporu. Jose Antonio by o neľahkom živote vedel rozprávať. Bývalý elektrikár zo Španielska prekonal náročné obdobie a trpel depresiami. Kvôli nim prišiel o strechu nad hlavou a skončil na ulici, kde si privyrábal strážením áut na parkovisku. Potreboval peniaze aspoň na jedlo.

Teraz dostal novú šancu. Majiteľka miestneho salónu krásy, Salva Garcia, stretávala Joseho pravidelne a rozhodla sa mu pomôcť. Pozvala ho k sebe do štúdia La Salvajeria a ponúkla mu, že ho zmení. Celý proces zaznamenala na video.

Jose, ktorý nemá domov už 25 rokov, vošiel do salónu ako neupravený, špinavý muž s hustou dlhou bradou a šedivými vlasmi. Keď sa po premene pozrel na seba do zrkadla, neubránil sa slzám.

„To je neuveriteľné! Naozaj som to ja? Veď som taký iný! Nikto ma nespozná, ak im neprezradím, kto som," povedal dojato.

Známi ho nespoznali

Keď 55-ročný bezdomovec vychádzal zo salónu, bol z neho nový človek. Kráčal ulicou a nevyhol sa ani obdivným pohľadom okoloidúcich. Dokonca sa pri ňom pristavilo aj zopár uchvátených žien, ktoré zaujal svojim šarmom.

Na konci videa sa Jose vybral do baru, ktorý stojí blízko parkoviska, kde pracoval. V bielej košeli, s hispterským účesom a v elegantnom oblečení si sadol za stôl a objednal si pivo. Čašník, ktorí ho prišiel obslúžiť, ho ani trochu nespoznal.

Jeden miestny muž si vtedy neodpustil poznámku a spýtal sa ho: „Kde máš svoje Ferrari?"

Šanca na nový život

Od jeho premeny ubehli dva roky, no video sa stalo populárnym až pred pár dňami. Jose už nie je na ulici a udržiava si svoju vizáž. Má za sebou pohovor v španielskej televízií a intenzívne si hľadá novú prácu.

„Nezmenilo sa len to, ako vyzerám. Zmenilo mi to život," dodával vďačne Jose.


BARCELONA/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bezdomovec

Dôležité udalosti