Raňajky vo fastfoode sa jej skoro stali osudnými. Zachránil ju odvážny mladík

Mladík konal rýchlo a v sekunde vyskočil z okna.
Zdroj: YouTube/ Inside Edition

Američanka môže byť vďačná, že predavač mal odvahu konať.

Mladý Pedro Viloria zo Spojených štátov zažil nezvyčajne stresujúce ráno. Na to, ako servíroval raňajky mladej policajtke a jej deťom v známom americkom fastfoode zrejme nikdy nezabudne. O ich príbehu píše Metro.co.uk.

Dvadsaťdvaročný mladík stál za okienkom a odovzdával jedlo zákazníkom v aute. Vtom si všimol, že s matkou za volantom niečo nie je v poriadku.

„Videl som, že ledva dýchala a hneď som si pomyslel, že to nie je normálne," povedal reportérom televízie NBC. Žena stratila vedomie, jej noha sa zošmykla z brzdy a auto zamierilo rovno na cestu. Deti v aute panicky kričali.

Pedro bez zaváhania vyskočil z drive-in okienka a rozbehol sa auto zastaviť.

„Vedel som, že ak tieto deti dnes prídu o mamu, bude to tragédia," vysvetľuje Američan svoje rýchle konanie.

Šťastie v nešťastí

Presne v tej chvíli bol vo fastfoode aj zdravotník a požiarnik z Miami. Obaja poskytli policajtke prvú pomoc a zavolali záchrannú službu, ktorá ju odviezla do nemocnice.

Odvahu mladého predavača ocenil aj jeho šéf. „Myslím, že hovorím za nás všetkých, keď poviem, že sme na Pedra veľmi hrdí. Je úžasný zamestnanec, takže ma neprekvapilo, že sa chopil akcie a vyskočil z okna, aby pomohol ženu zachrániť."

Pedro však nebol jediný zo zamestnaneckého tímu, vďaka komu deti neprišli o mamu. Jeho kolega pomáhal ženu oživovať. A tak sa vďačná mama do fastfoodu, kde jej zachránili život, ešte určite vráti.


MIAMI/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Fastfood

Dôležité udalosti