Chcel jej dokázať lásku. Pokazil mu to útok krokodíla

Láska takmer stála mladíka život.
Zdroj: Youtube/SevenNews

Zamilovaný tínedžer mal šťastie, že prežil.

Niektorí muži dokážu pre ženu svojich snov urobiť čokoľvek. Svoje o tom vie aj 18-ročný Lee De Paauw z Austrálie. Ten chcel očariť dievča, do ktorého sa zaľúbil na prvý pohľad. A neváhal preto riskovať život. O jeho príbehu, ktorý sa takmer skončil tragicky, píše Daily Mail.

Keď Lee v jedno ráno zbadal turistku Sophie Paterson, vedel, že to je žena jeho snov. Hneď ho očarila svojim šarmom. V skorých ranných hodinách si spolu dali drink neďaleko rieky Johnstone.

Zaľúbený Lee chcel na Sarah zapôsobiť a začal sa predvádzať. Tvrdil, že bez problémov skočí do rieky a zapláva si v nej. Dvadsaťštyriročná Britka sa na ňom dobre zabávala a povrchne ho upozornila, aby nebol smiešny. To ho nahnevalo a chcel jej dokázať, že svoje slová myslí vážne. Bez váhania vstal a odhodlane skočil do rieky.

Láskou zaslepený pubertiak však nepočítal s tým, že v zátoke naňho čaká agresívny krokodíl. Ten nečakal ani chvíľu a zaútočil. Lee okamžite začal volať o pomoc a topiť sa.

„Všade bola krv a on neprestával kričať. Myslela som si, že príde o ruku," opisuje situáciu vydesená Sarah.

Mal šťastie

Nevinný prejav náklonnosti sa zrazu zmenil na boj o život. Lee sa chcel štvormetrovému krokodílovi vyšmyknúť, no on ho stiahol späť a začal ním mykať.

„Udrel som ho do nosa a on trochu povolil stisk. Potom som ho náhle pichol do oka a konečne ma pustil," spomína si na ťažké chvíle Austrálčan.

Potom, čo sa mu podarilo dostať sa z vody von, ho okamžite previezli do nemocnice. Lekári museli bojovať o jeho ruku. Tú sa im nakoniec podarilo zachrániť.

„Sme veľmi vďační, že to prežil. Mohlo to skončiť smrťou," povedal zdravotník Neil Noble.

Lee vtedy riskoval priveľa. Okrem krokodíla ho mohol napadnúť aj žralok belavý, ktorý sa v týchto vodách vyskytuje.

Svoje konanie neľutuje

Mnohí nad poblázneným mladíkom len krútia hlavou. On však nič neľutuje a dúfa, že tak trochu stúpol v očiach krásnej turistky. No uvedomuje si, že konal hlúpo.

„Dúfam, že mi to dievča aspoň kúpi drink," povedal nádejne a dodal, že aspoň získal jej telefónne číslo.

Bez romantického konca

Sarah sa ale na celú situáciu pozerá inak a chlapcovu lásku zrejme neopätuje.

„Je pre mňa príliš mladý," vysvetľuje. To, že sa niekto nechá dobrovoľne napadnúť zvieraťom, ju vraj veľmi neberie.

A tak Lee asi zostane sklamaný. No možno sa aspoň naučí, že ani kvôli láske sa neoplatí konať bezhlavo a nabudúce bude o niečo rozumnejší. 


QUEENSLAND/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Láska

Dôležité udalosti