Moderná rodina? Mama sa mení na otca a syn na dcéru

Ešte nedávno to bola matka a syn..png

Manžel a otec ich v tom podporuje a chce, aby boli spokojní.

Transgender otec a dcéra odhalili svoju zaujímavú cestu a zmenu z matky a syna.

Corey Maison (15) povedala o tom, že sa cíti ako dievča už vo veku 11 rokov, no u jej matky Ericy to trvalo dlhšie. Svoje problémy so sexuálnou identitou priznala iba pred rokom a rozhodla sa stať mužom. Dvojica sa teraz vzájomne podporuje vo svojej premene a prežívajú to spolu. Napísal denník New York Post.

Corey celý prerod na ženu a jeho matky na muža podrobne zdokumentoval na instagrame a austrálskej televízii dvojica poskytla rozhovor a podelila sa o svoje pocity. Eric Mason povedal, že ho veľmi povzbudilo priznanie jeho dcéry, že je trans.

Zdroj: Instagram/coreymason

„Prvý pocit bol uvoľňujúci a ten druhý zas terorizujúci," bál som sa, ako to vezme moja rodina povedal teraz už Eric o začiatku svojej premeny. Mal obavu z toho, čo na to povie okolie a aký bude jeho život po priznaní.

Eric už podstúpil dvojitú mastektómiu a aj napriek svojej premene, plánuje zostať so svojim manželom Lesom, ktorý svojich najbližších podporuje.

Zdroj: Twitter/Women For Justice

„Ja som sa zaľúbil do toho človeka, bola krásna ako žena, no rovnako tak krásna aj vo vnútri. Stačí, že Eric či Erica bude spokojný s tým, čo a ako teraz cíti vo svojej hlave, či jeho hlave," povedal Erickov manžel Les Maison.

Nedávno premenený otec, predtým matka piatich detí, premenu neľutuje. „Jediné čo ľutujem je, že som o tom skôr nič nevedel a neurobil to skôr," dodal Eric.

BRATISLAVA/ROCK, NEW YORK POST

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Transgender

Dôležité udalosti