Príbeh ako z knihy. V nemocnici prišli na svet pár hodín po sebe novodobí Rómeo a Júlia

profimedia-0326390293(1).jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Ich rodičia o sebe navzájom netušili a v čase pôrodov nemali ani len predstavu, že ich spoja bábätká s menami literárnych postáv.

V nemocnici v Južnej Karolíne by mohol vzniknúť romantický príbeh podobný tomu z pera slávneho Shakespeara. Ale určite nie s tragickým koncom. Pár hodín po sebe sa v nemocnici narodili chlapček a dievčatko, ktorí dostali mená Rómeo a Júlia. Píše metro.co.uk.

Na svet prišli v miestnostiach vedľa seba. Ich rodičia o sebe navzájom netušili a v čase pôrodov nemali ani len predstavu, že ich spoja bábätká s menami literárnych postáv.

Morgan a Edwin Hernandezovci privítali svojho synčeka Rómea v nedeľu krátko po druhej hodine popoludní. O 18 hodín aj osem minút neskôr sa Christina a Allan Shiffletovci tešili z dcérky Júlie.

Zdroj: Profimedia.sk

Rodičia vybrali mená dávno predtým, ako sa ich deti narodili. Potom, ako sa o sebe dozvedeli, spoločne zavolali fotografku Cassie Clayshulte, aby ich odfotila.

"Je to zábavné, pretože sme Rómea nepomenovali po hrdinovi od Shakespeara. Meno dostal po spevákovi Romeovi Santosovi, ktorého s manželom zbožňujeme," povedala chlapčekova mama pre ABC News.

"Meno sme vybrali mesiace pred pôrodom. Chceli sme, aby sa začínalo na písmeno J, pretože náš prvý syn sa volá Jonas. Vybrali sme Júliu podľa postavy z televíznej šou Psych," povedala zase mama dievčatka.

Zdroj: Profimedia.sk

"Obe deti majú veľa vláskov a už teraz sú najroztomilejším párikom," skonštatovala fotografka Cassie.

Tak sa uvidí, či budú rodiny v kontakte a či budú deti spolu vyrastať. Ak by sa do seba v neskoršom veku aj zamilovali, bol by to skvelý námet na knihu či film.

Zdroj: YouTube/ Inside Edition

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.