Chcete zistiť, kto si vás vymazal z priateľov? Ukážeme vám, ako to zistíte

facebook
Zdroj: Shutterstock.com

Jednoduchý trik odhalí, komu ste na Facebooku liezli na nervy.

Keď si vás na Facebooku niekto pridá do priateľov, príde vám upozornenie. Pokiaľ si vás však niekto vymaže, tak ľahko sa to nedozviete. No ak vás zaujíma, koho ste svojimi príspevkami otravovali natoľko, že si vás z Facebooku vyhodil, teraz to jednoducho môžete zistiť. Pomôže vám nová aplikácia. Píše o nej Daily Mirror.

Aplikácia Who Deleted Me je dostupná na internetových prehliadačoch Chrome a Firefox a nájdete ju aj v mobilnej verzii. Sľubuje, že skontroluje zmeny na vašom zozname priateľov. Potom ho rozanalyzuje a oznámi vám ich. A ak si vás niekto vymaže, pošle vám upozornenie.

Ako to funguje?

Najskôr sa do aplikácie prihláste. Tak totiž získa prístup k vášmu zoznamu priateľov. Zapamätá si ho a vždy, keď sa prihlásite znovu, porovná všetky zmeny, ktoré v ňom nastali. Potom vás informuje o tom, kto zo zoznamu zmizol.

A ak náhodou patríte k tým, ktorí si radi udržia široký „friendlist", poteší vás ešte jedna funkcia. Tá zaznamená všetkých nových priateľov, ktorých ste nadobudli. Potom ich porovná s tými, ktorých ste stratili. Tak budete mať svoj zoznam stále pod kontrolou.

New York/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Priatelia

Dôležité udalosti