Muž prežil v lietadle hrozné chvíle. Spadol naňho škorpión

Richard prežil ťažké chvíle.
Zdroj: Youtube/CBS New York

Nebezpečný živočích vypadol z batožinového priestoru. Incident sa odohral opäť na palube United Airlines.

Dvojtýždňová dovolenka v Mexiku sa pre manželsky pár skončila nešťastne. Richard a Linda Bell sa vracali oddýchnutí domov do Kanady. Netušili, že na let 1418 na palube lietadla United Airlines nikdy nezabudnú. Správu priniesol portál Globalnews.

Manželia boli na ceste do mesta Calgary, keď Richardovi niečo spadlo do vlasov. Zletelo to priamo z batožinového priestoru nad ním. Jeho žena sa na živočícha zahľadela, no nevedela ho identifikovať.

„Pozrela som sa dole a pomyslela som si ,och, vyzerá to ako malý homár'!" opísala moment Linda. Živočích meral asi štyri centimetre a mal medové zafarbenie. Mexičan, ktorý sedel vedľa nich, Richarda upozornil, že ide o škorpióna. Varoval ho, že tí bývajú nebezpeční.

Richard sa zľakol a striasol škorpióna, ktorý mu následne spadol do taniera. Potom ho rýchlo zodvihol, no pavúkovec ho vtedy uštipol.

„Bolo to, ako keď vás uštipne osa," spomína Richard.

Škorpión pravdepodobne vliezol do jedného z kufrov. Ďalšieho pasažiera napadol tiež, keď naňho nechtiac stúpil. Po tejto nehode museli živočícha spláchnuť na toalete. Manželia si rýchlo vyhľadali všetky informácie o uštipnutí na internete. Keď pristáli, na palubu prišiel ošetrovateľský personál.

„Pilot to oznámil," povedal cestujúci John Rogers. „Keďže jeden z pasažierov bol uštipnutý, záchranná služba, hasiči a aj policajti nastúpili na palubu hneď po pristátí," dodal.

Hovorkyňa záchranných služieb Adam Loisa povedala, že pacient neprejavil žiadne znaky úzkosti a odmietol lekársku liečbu, ktorá nebola nutná. Aj napriek tomu, že Richard je v poriadku, manželia budú na túto cestu ešte dlho spomínať. Teraz čakajú, či dostanú od leteckej spoločnosti aspoň nejaké odškodnenie. United Airlines teraz situáciu preveruje.

Tento incident sa stal v čase, keď americká letecká spoločnosť rieši škandál s nasilu vytiahnutým cestujúcim z jedného z ich letov. Po videu, ktoré koluje internetom, sa na United Airlines zosypala lavína kritiky. Aerolinky sa už ospravedlnili a sľúbili odškodné.


CALGARY/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme United airlines

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.