Dílerka drog vyhrala miss. Oslavovať bude, keď ju pustia z väzenia

Irina Ayupova
Zdroj: Profimedia.sk

Vďaka vizážistom a luxusným šatám nespoznáte, že bojovala so závislosťou

Ruská väzenkyňa prežíva šťastné chvíle. Odpykáva si síce svoj trinásťročný trest za mrežami, no vôbec nemusí smútiť. Zažíva totiž úspech, ktorý by jej mnohé ženy mohli závidieť. Vďaka kráse a talentu si získala pozornosť internetových médií z rôznych kútov sveta. Píše o tom Mirror.

Irina Ayupova porazila ostatné súperky a stala sa víťazkou tohtoročnej Miss jari. Tá sa každoročne koná v ženskej trestaneckej kolónií číslo sedem, ktorá sa nachádza v Rusku. Tridsaťšesťročná žena tak prekonala osem ďalších díleriek aj zlodejok a získala korunku krásy.

Zdroj: Profimedia.sk

Celá súťaž nebola ľahká. Ženy si pod ruky zobrali kaderníci a vizážisti a z neupravených trestaniek urobili šarmantné dámy. Väzenkyne sa potom museli predviesť na móle, zatiaľ čo ich hodnotila porota a policajné stráže neustále kontrolovali.

Potom nasledovalo kolo tancov a ženy sa predbiehali vo svojom majstrovstve napodobniť ruské celebrity. Vo finále predvádzali vlastné kostýmy, ktoré reprezentovali rok ekológie v Rusku.

Irina s prehľadom žiarila a k svojej korunke dostala aj 101 ruží a kozmetiku. Oslavovať však môže až v roku 2028. Vtedy ju totiž pustia z väzenia.

Zdroj: Profimedia.sk

MOSKVA/jd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti