Jenifer (15) porodila dcérku. Zo strachu pred sociálkou s ňou utiekla z nemocnice

Jenifer (15) porodila dcérku. Zo strachu pred sociálkou s ňou utiekla z nemocnice
Zdroj: Profimedia.sk

Otcom dieťaťa je 14-ročný chlapec. Mladá dvojica tvrdí, že sa o dcérku dokáže postarať.

Austrálske Sydney už niekoľko dní žije príbehom dospievajúceho páriku. Štrnásťročný Jayden Lavender a o rok staršia priateľka Jenifer Morrison splodili dieťa. Tínedžerka priviedla na svet dcérku Ariu v nemocnici minulý týždeň. Vo štvrtok ju spolu s Jaydenom prepašovali pod dekou von a utiekli. Vyhlásili po nich pátranie a našli ich až po 16 hodinách. Tínedžeri sa báli, že im dcéru vezme sociálka.

Zdroj: Profimedia.sk

Po tom, ako ich našli, im dieťa odobrali. Dcérku Ariu uvideli na krátky čas tento utorok. Ako mladučký otec dieťaťa povedal, toto stretnutie im dalo nádej, že im dcérku vrátia natrvalo. Píše mirror.co.uk.

Polícia potvrdila, že Jayden a Jenifer neobviní. "Budem jej dobrou mamou. Všetko, čo si želám je, mať ju doma pri sebe, aby bola v bezpečí. Neviem, čo som urobila zle, ale ja a Jayden budeme úžasní rodičia. Nikdy sa jej nevzdám a budem o ňu bojovať," povedala dospievajúca mamička.

Zdroj: Profimedia.sk

"Viem, že môj syn sa o svoju dcérku dobre postará. Aj o svoje dievča," povedala Jaydenova mama Tracy Lavender. "Nemali by im ju odobrať. Sú to dobrí rodičia," dodala.


SYDNEY/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.